05 czerwca 2021

Aktywacja Gwiazdy

Wygląda na to, że mam się zająć teraz aktywacją Gwiezdnych Ziaren. Nie wiem jak te osoby będą do mnie trafiać. Myślę, że tym zajmie się moja Dusza Manawa, ona ma swoje sposoby.
 
Nie jestem kimś, kto odprawia nad Tobą dziwne czary mary i hokus pokus, po to by na dobre rozwiązać wszystkie Twoje problemy, wiążąc Cię raz a porządnie węzłem małżeńskim z Twoją Duszą.
 
Żeby dotrzeć do tego miejsca, trzeba mieć w sobie odwagę by stanąć najpierw twarzą w twarz ze wszystkim tym, przed czym uciekasz całe życie. Na początku zwykle nie jest łatwo i przyjemnie. Ale w tej chwili moja energia jest tak mocna, że nie ciągnie się to godzinami. Jeśli czuję, że wchodzisz do swojej piwnicy i NAPRAWDĘ widzisz to, co trzeba zobaczyć, transformacja przebiega dosyć szybko. Tak naprawdę to od Ciebie zależy ile czasu będziesz chciał tam tkwić. Ja tylko pilnuję, żeby to, co ma być zrobione, nie było na odwal się, ale uczciwie i szczerze. Na Twoje nieszczęście wiem, kiedy próbujesz udawać, że to już Znaczy nie ja wiem, tylko Ona Manawa.
 
W miarę jak energia się oczyszcza, możesz pójść wyżej i zobaczyć więcej. Od Ciebie zależy ja wysoko pozwolisz sobie polecieć...
Po ostatniej sesji wiem jedno, mam przestać się krygować sama przed sobą, że to nic wielkiego, że tak mi się pewnie wydaje, że może nawet sobie to wszystko zmyślam...
 
Im większa moja pewność i zaufanie w procesy, które się zadziewają podczas sesji, tym bardziej mogę pomóc Twojej Duszy, by aktywowała w Tobie swój unikalny dar.
 
Ale nie jestem cudotwórcą. To co zobaczysz, to co dostaniesz, bardzo odczuwalnie, namacalnie wręcz, to dopiero pierwszy krok. Daję Ci do ręki gotowy obraz tego, kim jesteś. Ty to widzisz i czujesz. Nic Ci nie narzucam i nie sugeruję. Można powiedzieć, że stwarzam Ci tylko takie dogodne warunki, żebyś mógł tego doświadczyć. To taka jakby kapsuła nieograniczonych możliwości, lub po prostu portal do Twojego gwiezdnego domu. Uchylam zasłonę, a Ty możesz zajrzeć kim jesteś i co było kiedyś Twoim darem, Twoją specjalnością.
 
A potem sprawdzamy co z tym możesz zrobić tu, na Ziemi?
Jak możesz to przekuć w działanie?
Jakie jest Twoje powołanie?
Jak możesz najlepiej służyć planecie i jej mieszkańcom?
 
Upieram się, żeby Dusza pokazała Ci jaki jest pierwszy krok w materii, który to JUŻ TY musisz zrobić.
Tak po prawdzie Duszę też trzeba trochę przycisnąć, żeby się ogarnęła i wzięła pod uwagę nasze ludzkie potrzeby. Ona musi wiedzieć, że my, póki co, powietrzem nie żyjemy. Nie może być taka samolubna. Musi się liczyć z tym, że świat materialny rządzi się swoimi prawami. W pewnym sensie trzeba ją tego nauczyć
 
A więc jak dowiesz się jaki jest ten pierwszy krok, RESZTA NALEŻY DO CIEBIE. Ja za Ciebie tego kroku nie zrobię. Ja nie będę stała z tyłu i pytała codziennie czy robisz to, co Dusza Ci powiedziała? To jest Twoja decyzja, Twoja odpowiedzialność, Twoje życie i Twój cenny dar. Od Ciebie zależy co z nim zrobisz.
 
Jedno jest pewne, każda aktywowana i aktywna w działaniu Gwiezdna Dusza jest w tej chwili na wagę złota. Tak to wygląda.
Jeśli czujesz, że nie dasz rady dłużej ukrywać swojego światła i chcesz zacząć wreszcie wiedzieć co z nim zrobić, jestem tu dla Ciebie.
 
A może być tak, że sam ten tekst już coś w Tobie odpali
 
Jesteś na wagę złota. Świat na Ciebie czeka!
 
Możesz się ze mną skontaktować telefonicznie: 501 257 897 lub mailowo: obrazyintuicyjne@wp.pl
 
 
 

Śpiewająca z Wielorybami

 

Anna Sernawit

 

tel. 501 257 897

mail: obrazyintuicyjne@wp.pl