Created with WebWave CMS

Skontaktuj się ze mną

mail: obrazyintuicyjne@wp.pl

tel. 501 257 897 

blog: obrazyintuicyjne.wordpress.com

Dane firmy:

 

Tęczowe Wibracje 

Anna Sernawit

ul.Wieruchowska 83a

05-082 Stare Babice

tel. 501 257 897

mail: obrazyintuicyjne@wp.pl

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Misy kryształowe swoją wibracją pomagają nam uzdrawiać nasze ciała. Przywracają one pierwotny wzór geometryczny w komórkach. Wprowadzają je w delikatne drżenie, które sprawia że skorupa cierpienia pokrywająca nasze ciała zaczyna pękać i łatwiej jest nam się uwolnić od ciężkich, zalegających  energii.

Misy przypominają nam kim jesteśmy i skąd pochodzimy. Przywracają komórkom pamięć, pomagają odkryć na nowo to światło, które jest w każdym z nas. Są niezwykle mocnym narzędziem pomagającym nam w transformacji. Dotykają najczulszych strun, poruszają najgłębiej ukryte emocje, traumy i lęki. Dzięki nim możemy im sie przyjrzeć, możemy się z nimi zmierzyć i wreszcie możemy je uwolnić.

Podczas sesji otwiera się przestrzeń, w której pojawiają się Anioły. One kochają dźwięki mis, przybywają więc, by wesprzeć Cię w procesie uzdrawiania i uwalniania. W trakcie terapii zachęcam uczestników by zaczęli pracować swoim własnym głosem. To najszybszy i najbardziej skuteczny sposób uwalniania emocji - oddech i dźwięk. Przechodząc kolejno przez wszystkie czakry, docieramy wspólnie do najbardziej powszechnych i najczęstszych przyczyn lęków i blokad ukrytych w naszym ciele. Stopniowo, poprzez pracę z własnym dźwiękiem uwalniasz to, co już Ci nie służy. Otwierasz się na swobodne wyrażanie siebie, docierasz do swojej własnej, unikalnej wibracji, uwalniasz swoją moc poprzez pracę z głosem. 

 

Śpiew kieruje Cię do wnętrza.

Śpiew przypomina Ci o tym, kim jesteś.

Śpiewem stwarzasz swoją rzeczywistość. 

 

Przekonaj się, że to prawda. 

 

Sesja jest podzielona na dwie części:

W pierwszej aktywujesz swój własny dźwięk i uwalniasz z ciała to, co już Ci nie służy.

W drugiej zapraszam Cię na bardzo głęboką relaksację, w czasie której mój śpiew i dźwięk mis kryształowych pozwoli Ci się zanurzyć w głębiny swojego Istnienia. 

 

Czas trwania sesji - ok. 1,5 godz. 

Inwestycja: 250 zł

 

 

 

 

Dotyk Anioła

05 czerwca 2021