Created with WebWave CMS

Skontaktuj się ze mną

mail: obrazyintuicyjne@wp.pl

tel. 501 257 897 

blog: obrazyintuicyjne.wordpress.com

Dane firmy:

Tęczowe Wibracje 

Anna Sernawit

ul.Wieruchowska 83a

05-082 Stare Babice

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Misy kryształowe swoją wibracją pomagają nam uzdrawiać nasze ciała. Przywracają one pierwotny wzór geometryczny w komórkach. Wprowadzają je w delikatne drżenie, które sprawia że skorupa cierpienia pokrywająca nasze ciała zaczyna pękać i łatwiej jest nam się uwolnić od ciężkich, zalegających  energii.

Misy przypominają nam kim jesteśmy i skąd pochodzimy. Przywracają komórkom pamięć, pomagają odkryć na nowo to światło, które jest w każdym z nas. Są niezwykle mocnym narzędziem pomagającym nam w transformacji. Dotykają najczulszych strun, poruszają najgłębiej ukryte emocje, traumy i lęki. Dzięki nim możemy im sie przyjrzeć, możemy się z nimi zmierzyć i wreszcie możemy je uwolnić.

Podczas sesji otwiera się przestrzeń, w której pojawiają się Anioły. One kochają dźwięki mis, przybywają więc, by wesprzeć Cię w procesie uzdrawiania i uwalniania. W trakcie terapii zachęcam uczestników by zaczęli pracować swoim własnym głosem. To najszybszy i najbardziej skuteczny sposób uwalniania emocji - oddech i dźwięk. Przechodząc kolejno przez wszystkie czakry, docieramy wspólnie do najbardziej powszechnych i najczęstszych przyczyn lęków i blokad ukrytych w naszym ciele. Stopniowo, poprzez pracę z własnym dźwiękiem uwalniasz to, co już Ci nie służy. Otwierasz się na swobodne wyrażanie siebie, docierasz do swojej własnej, unikalnej wibracji, uwalniasz swoją moc poprzez pracę z głosem. 

 

Śpiew kieruje Cię do wnętrza.

Śpiew przypomina Ci o tym, kim jesteś.

Śpiewem stwarzasz swoją rzeczywistość. 

 

Przekonaj się, że to prawda. 

 

Sesja jest podzielona na dwie części:

W pierwszej aktywujesz swój własny dźwięk i uwalniasz z ciała to, co już Ci nie służy.

W drugiej zapraszam Cię na bardzo głęboką relaksację, w czasie której mój śpiew i dźwięk mis kryształowych pozwoli Ci się zanurzyć w głębiny swojego Istnienia. 

 

Czas trwania sesji - ok. 1,5 godz. 

Inwestycja: 250 zł

 

 

 

 

Dotyk Anioła

05 czerwca 2021