05 czerwca 2021

Dotyk Anioła

Misy kryształowe swoją wibracją pomagają nam uzdrawiać nasze ciała. Przywracają pierwotny wzór geometryczny w komórkach. Wprowadzają je w delikatne drżenie, które sprawia że skorupa cierpienia pokrywająca nasze ciała zaczyna pękać i łatwiej jest nam się uwolnić od ciężkich, zalegających  energii.

Misy przypominają nam kim jesteśmy i skąd pochodzimy. Przywracają komórkom pamięć, pomagają odkryć na nowo to światło, które jest w każdym z nas. Są niezwykle mocnym narzędziem pomagającym nam w transformacji. Dotykają najczulszych strun, poruszają najgłębiej ukryte emocje, traumy i lęki. Dzięki nim możemy im sie przyjrzeć, możemy się z nimi zmierzyć i wreszcie możemy je uwolnić.

Podczas sesji otwiera się przestrzeń, w której pojawiają się Anioły. One kochają dźwięki mis, przybywają więc, by wesprzeć Cię w procesie uzdrawiania i uwalniania. W trakcie terapii zachęcam uczestników by zaczęli pracować swoim własnym głosem. To najszybszy i najbardziej skuteczny sposób uwalniania emocji - oddech i dźwięk. Przechodząc kolejno przez wszystkie czakry, docieramy wspólnie do najbardziej powszechnych i najczęstszych przyczyn lęków i blokad ukrytych w naszym ciele. Stopniowo, poprzez pracę z własnym dźwiękiem uwalniasz to, co już Ci nie służy. Otwierasz się na swobodne wyrażanie siebie, docierasz do swojej własnej, unikalnej wibracji, uwalniasz swoją moc poprzez pracę z głosem. 

Po sesji z misami kryształowymi, zapraszam do swojej przestrzeni Wieloryby. One prowadzą nas do eterycznych Kryształowych Komnat, w których pojawia się Twoja Dusza i zaczyna dla Ciebie śpiewać swoją pieśń. Zwykle jest tak, że ma dla Ciebie przekaz, który poprzez moje ciało wyśpiewuje. Są to proste słowa, które omijając umysł, trafiają prosto do Twojego serca. Tę pieśń nagrywam dla Ciebie, tak byś mógł słuchać jej jak najczęściej. Po to, byś dzięki niej mógł odnaleźć swoją pierwotną wibrację i zaczął nią promieniować. 

 

 

Śpiew kieruje Cię do wnętrza.

Śpiew przypomina Ci o tym, kim jesteś.

Śpiewem stwarzasz swoją rzeczywistość. 

 

Przekonaj się, że to prawda. 

 

Sesja jest podzielona na trzy części:

W pierwszej rozmawiamy, by ustalić intencję spotkania i skupić się na tym, co na ten moment jest dla Ciebie najważniejsze.

W drugiej, dzięki misom kryształowym aktywujesz swój własny dźwięk i uwalniasz z ciała to, co już Ci nie służy.

W trzeciej zapraszam Cię na bardzo głęboką relaksację, w czasie której mój śpiew i pieśni Wielorybów pomogą Ci się zanurzyć w głębiny swojego Istnienia. 

 

Czas trwania sesji - ok. 1,5 godz. 

Inwestycja: 350 zł

 

 

 

 

Śpiewająca z Wielorybami

 

Anna Sernawit

 

tel. 501 257 897

mail: obrazyintuicyjne@wp.pl