05 czerwca 2021

Serce Matki

W Polu Ziemi pojawiła się niezwykle potężna i uzdrawiająca szmaragdowa energia. Jest ona bardzo mocno połączona z naszym sercem. Wzywa nas do tego, byśmy ją przyjęły i pozwoliły jej się otulić. Na warsztatach będziemy poznawać jej moc i delikatność zarazem. Będziemy do niej docierać. Będziemy ją eksplorować.
 
Matki są zmęczone krzyczeniem na swoje dzieci. Matki nie chcą już karać i stawiać granic swoim dzieciom. Matki nie chcą uczyć poprzez nakazy i zakazy wykrzykiwane oschłym tonem. Matki nie chcą padać na pysk ze zmęczenia. Matki nie chcą być poniżane przez swoje dzieci. Matki nie chcą słuchać słów pełnych złości i nienawiści. Nie chcą słuchac przekleństw miotanych pod ich adresem.
 
Ja już na pewno nie chcę…
 
Matki chcą żyć i cieszyć się owocami tego, co stworzyły. Matki chcą patrzeć z miłością na swoje dzieci, chcą być z nich dumne. Matki chcą doświadczać ze swoimi dziećmi relacji pełnych miłości i miękkości. Matki chcą słuchać i chcą być usłyszane. Matki chcą widzieć i chcą by ktoś je zobaczył. Matki muszą zanurzyć się w swoje serce, by odnależć tam słodycz i miłość.
 
Ten warsztat jest dla Ciebie:
 
 Jeśli czujesz, że nie chcesz powielać schematów, w których Ty zostałaś wychowana
​​​​​​ Jeśli czujesz, że między Tobą, a Twoim dzieckiem tworzy się coraz większa przepaść
 Jeśli cały czas obwiniasz się o to, że jesteś złą matką 
 Jeśli cały czas zastanawiasz się, co robisz źle i gdzie popełniasz błąd 
 Jeśli czujesz, że Twoje dziecko przekracza wszystkie Twoje granice, a Ty jesteś coraz bardziej bezradna 
 Jeśli w tym całym zamieszaniu zapomniałaś o sobie, a macierzyństwo stało się udręką, ale boisz się do tego przyznać 
 Jeśli krzyczysz coraz głośniej, a serce zamyka się coraz bardziej 
 Jeśli nie masz już pojęcia, co jeszcze możesz zrobić, żeby to się zmieniło 
 Jeśli wszystko co znałaś i przeczytałaś na temat wychowywania dzieci, straciło nagle sens i nie działa…
 
Wiedz, że nie jesteś sama.
 
Ja też doszłam do tego miejsca i wiem, że dalej nie chcę brnąć w tą ślepą uliczkę. Wiem, że to też, tak jak wszystko inne musi się teraz rozpaść. A my, jako Matki, musimy zacząć mówić językiem miłości do naszych dzieci. One tylko na to czekają…
Być może straciły już nadzieję. Być może już dawno nam nie wierzą. Być może nie chcą już w ogóle z nami rozmawiać. Być może wydaje Ci się, że już jest za późno…Nigdy nie jest za późno. Dopóki w Twojej piersi, serce nadal pulsuje, jeszcze nie jest za późno… Jeszcze wszystko możemy zmienić. Serce Matki ma wielką moc. A serce Matek połączonych w kręgu ma moc olbrzymią. Razem możemy przez to przejść. Możemy się wspierać, możemy się wypłakać, wyżalić, wykrzyczeć swoje frustracje, możemy pozwolić sobie na bezsilność.
 
Zaproszę Cię na 4 transformujące spotkania 
 
 Dla siebie, dla kobiet ze swojego rodu i dla kolektywnej świadomości uwalniać będziemy ze swoich ciał syndrom Matki Polki.
 Spotkasz się ze swoją ziemską Mamą na poziomie Dusz i pozwolisz, żeby popłynęła między Wami potężna energia, niezależnie od tego, jakie macie rzeczywiście relacje. Pamiętaj, że sukces ma imię Matki.Będziesz też miała możliwość dotrzeć do samego serca Matki Ziemi, by poczuć Jej miłość. Wrócisz do korzeni.
 Spotkasz się ze swoim wewnętrznym dzieckiem i zobaczysz czego potrzebuje teraz najbardziej. Pozwolisz sobie zadbać o siebie. Uświadomisz sobie, kto jest dla Ciebie najważniejszy.
 Na ostatnim spotkaniu będziemy wspólnie docierać do naszych ziemskich dzieci. Będziemy uwalniały stare schematy dotyczące wychowywania dzieci i zastępowały je nowymi wartościami, opartymi na tym, co podpowiada nam Serce Matki.
 
Do każdego tematu będzie dołączona potężna medytacja, pogłębiająca i zakotwiczająca w ciele to, co zrobimy podczas spotkania.
 
 
 Warsztat weekendowy (2 terminy do wyboru)
 
Terminy: 10-11 lipca lub 31 lipca - 1 sierpnia
Miejsce: Tęczowa Przystań - Stare Babie pod Warszawą (z możliwością noclegu)
Inwestycja - 660 zł
W cenie warsztatów: obiad wegetariański, kawa, herabata, owoce, ciastka, nocleg,4 medytacje w formacie mp3.
Ilość miejsc ograniczona, max 10 osób.
 
Rezerwacja miejsca i wpłata:
 

Śpiewająca z Wielorybami

 

Anna Sernawit

 

tel. 501 257 897

mail: obrazyintuicyjne@wp.pl