Relacja z Matką Ziemią

14 czerwca 2021

Spotkanie z Matką Ziemią

Jestem w bardzo dobrej relacji, powiedziałabym przyjaźni, z Matką Ziemią.  Słucham tego, co stara się do nas mówić i przekazuję to najlepiej jak potrafię. Usłyszałam kiedyś od Niej:

 

Przyprowadź do mnie jak najwięcej moich dzieci...

 

Robię to na różne sposoby: pisząc teksty, organizując warsztaty i kręgi, na których możemy się do Niej zbliżyć. Gaja bardzo chce, żeby jej dzieci teraz jak najwięcej śpiewały, tańczyły, spotykały się i zasiadały w kręgach widząc siebie nawzajem, widząc Ją. 

 

Chce nawiązać z nami zupełnie inną relację. Opartą na wajemnym szacunku i zaufaniu. Taką, w której będzie miejsce na słuchanie siebie wzajemnie, na wsłuchiwanie się w swoje potrzeby. Taką, w której nikt nie będzie nikogo wykorzystywał. Taką, w której będziemy dla siebie nawzajem obecni i uważni. Taką, w której my będziemy widzieli ją, a ona nas.

 

To jest możliwe, potrafiliśmy to kiedyś, teraz musimy sobie tylko przypomnieć. A przypominamy sobie, siadając w kręgu, w którym każdy widzi każdego. W kręgu, w którym każdy jest tak samo ważny i cenny. W kręgu, w którym jest miejsce na wszystko, co chce być wypowiedziane i pokazane, wykrzyczane czy wypłakane. W kręgu, w którym możemy być sobą w pełni.

 

Krąg ma wielką moc.

 

Matka Ziemia chce, byśmy tworząc kręgi, uświęcali pamięć o Niej, jako o naszej Matce. Chce być tam z nami. Chce się nas uczyć na nowo. Chce byśmy my poznawali Ją. Chce zacząć z nami rozmawiać. Chce nas nauczyć swojego języka, tak jak Matka, która cierpliwie, dzień po dniu, uczy swoje dziecko mówić. Chce byśmy stali się bardziej uważni na sygnały i znaki, które wysyła do nas nieustannie. To jest Jej język, w taki sposób próbuje się z nami porozumieć. A jak nie słyszymy, zaczyna krzyczeć kataklizmami, które nas dotykają….

 

Dlatego zapraszam Cię na spotkanie, które odbędzie się w czasie portalu 07.07. Będziemy się wsłuchiwali w to, co Gaja do nas mówi. Zaśpiewamy dla Niej pieśni, opowiemy o naszej relacji z Nią, a na koniec w medytacji połączymy się z Jej sercem i poczujemy miłość, którą nas darzy. 

 

 

Gdzie i kiedy się spotykamy?

 

07.07 w środę o godz. 18.30.

Stare Babice pod Warszawą

 

Szczegóły organizacyjne i zapisy tutaj:

 

 

 

 

 

 

 

Śpiewająca z Wielorybami

 

Anna Sernawit

 

tel. 501 257 897

mail: obrazyintuicyjne@wp.pl