15 czerwca 2021

Świadome Ciało

W życiu najważniejszy jest PRZEPŁYW.... energii, informacji, obfitości, zdrowia, miłości, życia...
 
Dlaczego nasz mózg jest tak niesamowitym narzędziem?
Dlaczego jest 30 razy potężniejszy niż IBM Sequoia, jeden z najszybszych superkomputerów na świecie?
Dlatego, że składa się ze 100 miliardów neuronów, a każdy neuron jest w stanie stworzyć nawet do 10 tysięcy połączeń z innymi komórkami nerwowymi. Prędkość impulsu nerwowego to ok. 400 km/godz, lub inaczej mówiąc 100 Mb/sek.
 
Czyli innymi słowy jest to gigantyczny przepływ.
 
A co by się stało, gdybyśmy taki przepływ uruchomili w CAŁYM CIELE?
Wyobrażasz sobie jak wpłynęło by to na Ciebie i na Twoje ciało?
Co by było, gdybyśmy połączyli się z jedną tylko młodą, idealnie zdrową komórką danego narządu i uruchomili w niej proces komunikowania się z innymi komórkami?
Potrafisz to sobie wyobrazić?
 
Ja tak i wiem jak to zrobić.
 
Ale nie każdy to zrobi, bo tutaj potrzebna jest SYSTEMATYCZNOŚĆ, a wiem po sobie jakie to trudne i jak ciężko sie do tego zmusić.
 

Zapraszam Cię na warsztat Świadome Ciało. Tym razem w 32 dni odbudujemy połączenie i komunikację z naszym kochanym ciałem. Będziemy przywracać mu zdrowie, młodość, harmonię i równowagę.

 
Codziennie przez ok. 20 minut ćwiczymy razem Qi Gong. Specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń uruchomi przepływ energii w Twoim ciele, nauczy Cię zarządzać swoją energią, oczyszczać Świętą Przestrzeń i świadomie kreować takie energie, które chcesz zaprosić do swojego życia.
 
Jak uruchomisz już przepływ energii w ciele, jak poczujesz swoje ciało i odżywisz je świadomym oddechem, zaproszę Cię do medytacji. Połączymy się z tą częścią, którą będziemy obejmować danego dnia. Zobaczymy ją bardziej świadomie, podziękujemy za to, co dla nas robi, a potem połączymy się z jedną, idealnie zdrową, młodą komórką i zachęcimy ją do tego, żeby zaczęła się łączyć z innymi komórkami. Chodzi o to, żeby inne komórki nie kopiowały już uszkodzonych zapisów, a czerpały informację z oryginału.
 
A potem, żeby jej nie przeszkadzać, a jednocześnie być cały czas w tym procesie, będziesz sobie śpiewać Mantrę Cudów, bo idealnie tutaj pasuje. W końcu, odmłodzenie i samodzielne uzdrowienie naszego ciała, dla wielu ludzi będzie cudem.
 
Lista modułów:
 
1. Serce
2. Mózg
3. Połączenie Serca i Umysłu
4. Krew
5. Układ limfatyczny
6. Integracja
7. Integracja
8. Skóra
9. Cellulit
10. Integracja
11. Rdzeń kręgowy
12. Integracja
13. Kości
14. Mięśnie
15. Integracja - łączenie aspektów
16. Piersi
17. Włosy
18. Oczy
19. Fala
20. Wewnętrzny Ogród
21. Biodra
22. Biodra - rozkołysanie
23. Biodra - miękkość i łagodność
24. Łono
25. Płuca
26. Żołądek
27. Wątroba
28. Nerki
29. Jelita
30. Uszy
31. Obwodowy układ nerwowy
32. Medytacja uniwersalna
 
Po opłaceniu warsztatu, osoba zainteresowana zostaje dołączona do grupy i ma nieograniczony dostęp do wszystkich transmisji i materiałów w niej zawartych.
 
Cena warsztatu: 320 zł
 

Śpiewająca z Wielorybami

 

Anna Sernawit

 

tel. 501 257 897

mail: obrazyintuicyjne@wp.pl