18 grudnia 2021

Ucieleśniona Bogini

Siedem tygodni procesu opartego o codzienną prowadzoną praktykę: 10 stycznia - 27 lutego

 

WIZJA

 

W obecnych czasach aktywują się kody nowego sposobu istnienia na Ziemi. To proces, w którym główną rolę odgrywa kobieca energia, Bogini w jej wszystkich odsłonach, Bogini w nas.

Archetypy kobiecej energii są potencjałami uśpionymi w nieświadomości zbiorowej. To czas, by je obudzić i powołać na nowo do życia, jeśli chcemy dokonać jakiejkolwiek zmiany w świecie, w którym żyjemy.

Zapraszamy kobiety na 49 dniową praktykę ucieleśniania Bogini, spotkania z jej światłem i mrokiem, z pełnym wachlarzem odczuć, doznań i jakości, które przebudzone, staną się naszymi przewodnikami i przerodzą się w niepodważalne wiedzenie.

Praktyka będzie oparta na mistycznej liczbie 7. Mapą do eksploracji wewnętrznego krajobrazu i wędrówki po szlakach przeznaczenia będzie 7 Bogiń i 7 czakr. Będziemy budzić Boginię w swoim ludzkim ciele. Kwintesencją naszej pracy będzie spotkanie z Marią Magdaleną, czyli z jakością bezwarunkowej miłości i połączenia ze Źródłem w nas.

 

DZIAŁANIE

 

Przez 7 tygodni, codziennie, oprócz weekendów, które posłużą integracji, będziemy odkrywały aspekty swojej kobiecej energii, będziemy uczyły się mowy ciała, pracowały ze swoimi emocjami, myślami, wizjami, intencjami. Będą ćwiczenia, praktyki, medytacje, wizualizacje, transmisje na żywo i wspólne kręgi. Będziemy schodziły coraz głębiej i głębiej do swoich ciał i do psyche. Wspólnie dotrzemy do rdzenia, do naszej pierwotnej energii, która została zdeptana, zdemonizowana i zhańbiona. Przywrócimy moc kobiecej energii. Nie po to, żeby wziąć odwet, ale po to, by przywrócić równowagę i harmonię na planecie Ziemia.

Nie każda kobieta będzie chciała tam wejść. Nie każda jest gotowa na taką podróż. Zanim podejmiesz decyzję, spytaj swojego ciała i poczekaj na odpowiedź. Przyjdzie, jeśli ma przyjść.

 

Będziesz wiedziała.

 

A jak już poczujesz, to zasiądź z nami w tym świętym kręgu mocy i połączenia, który już na Ciebie czeka w przestrzeni energetycznej.

 

JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO?

 

Każdy tydzień będzie przeznaczony na inną Boginię. Zaczniemy proces od czakry korony i będziemy schodziły, po czakrach, w dół naszego ciała, aż do rdzenia naszej Istoty, rozbudzając swoje święte ciało. Codziennie otrzymasz od nas wskazówki do praktyki na dany dzień. Będą to pytania do samodzielnej eksploracji, medytacje, wizualizacje, ćwiczenia oddechowe i energetyczne. Wieczorem każdego dnia dasz znać innym kobietom, że wykonałaś praktykę. Na grupie facebookowej będziesz się mogła dzielić z innymi kobietami swoimi wątpliwościami, odkryciami i wglądami. Przez cały proces będziesz miała nasze wsparcie oraz wsparcie grupy. Co drugi dzień będziemy się spotykały na żywo. Proces będzie prowadzony przez pole zbiorowe, więc czeka nas sporo niespodzianek.

 

CO OTRZYMASZ W RAMACH PRAKTYKI?

 

49 dni integracji aspektów kobiecej energii,

Wskazówki do codziennej pracy,

14 spotkań na żywo na Facebooku,

7 kręgów na Zoomie,

14 medytacji i wizualizacji prowadzonych, do których będziesz miała dostęp przez cały rok,

Ćwiczenia oddechowe,

Udział w zamkniętej grupie facebookowej,

Rytuał zakotwiczający nową energią w ciele na zakończenie procesu.

 

Wiemy jak czasem trudno jest w ciągu dnia znaleźć chwilę dla siebie. Jest tyle rzeczy, które wymagają naszej uwagi. A jednak, gdy skupiamy się na sobie i o siebie dbamy, jesteśmy w stanie bardziej zadbać o otaczający nas świat. A im więcej robimy, tym więcej mamy czasu.

 

Z CZYM ZOSTANIESZ?

 

Zbliżysz się do siebie,

Odzyskasz lub wzmocnisz swoje połączenie z intuicją,

Aktywujesz wewnętrzne wiedzenie,

Wzrośnie Twoja osobista moc,

Bardziej poznasz swoje ciało,

Odzyskasz lub pogłębisz przyjemność z przebywania w ciele,

Odzyskasz lub pogłębisz kontakt ze sobą jako istotą sensualną i seksualną,

Odzyskasz dostęp do uśpionych wymiarów swojej Istoty,

Poczujesz większe połączenie z Duchem,

Będziesz miał dostęp do swoich supermocy,

Zwiększy się przestrzeń Twojego serca.

 

 

KIEDY:

 

Naszą podróż UCIELEŚNIENIA BOGINI zaczniemy 7 stycznia 2022 o godzinie 20.00 spotkaniem inauguracyjnym. Tym samym otworzymy grupę na Facebooku i naszą wspólną Świętą Przestrzeń, która wprowadzi Cię w Pole stworzone przez każdą z uczestniczek praktyki.

 

Nasza praktyka potrwa od 10 stycznia – 27 lutego 2022

Spotkania w poniedziałki i środy na Facebooku o godzinie 11.00

Spotkania piątkowe na Zoomie o godzinie 20.00

 

GDZIE:

 

Wydarzenie online

Grupa Facebookowa UCIELEŚNIONA BOGINI oraz Zoom

 

KOSZT:

 

555 zł – płatne do 24 grudnia

666 zł – płatne do 31 grudnia

777 zł – płatne od 1 stycznia

 

Jeśli czujesz wołanie, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wpłacenie całej kwoty. Opłata za uczestnictwo jest bezzwrotna. Ilość miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność wpłat.

 

O PROWADZĄCYCH:

 

Anna Sernawit

 

Wnoszę do świata siebie i swoją prawdę. Wnoszę swoją pasję i moje połączenie ze Źródłem. Jestem jak latarnia, która pokazuje kierunek. Możesz popłynąć w jej kierunku, żeby znaleźć drogę do siebie, ale nie musisz. Ufam Twojej mądrości. Szanuję Mistrza w Tobie.

 

Malując, śpiewając, rozmawiając, słuchając i czując, łączę się na bardzo głębokim poziomie z moją Duszą, z energią Ziemi i Kosmosu. Dzięki temu staję się źródłem inspiracji dla innych ludzi. Moja energia aktywuje ich ukryty potencjał.
Jestem tu po to, by przypominać o tym, kim tak naprawdę jesteśmy, by budzić uśpione Dusze. Za moim pośrednictwem ludzie stają w swojej mocy, prawdzie i autentyczności. Stają się Mistrzami swojego życia.

Dostarczam ludziom wsparcia na sesjach indywidualnych, warsztatach i kręgach.
Maluję obrazy na zamówienie i robię odczyty z kart anielskich.
Uwielbiam opowiadać o swojej pasji, więc na moim kanale You Tube dzielę się całą swoją wiedzą i doświadczeniem.
Mam do zaoferowania karty, dzięki którym możesz aktywować Mistrza w sobie.
Poprzez pracę z głosem i dystrybucję płyt z moją muzyką, ludzie docierają do swojej wewnętrznej prawdy. Uczą się jak ją komunikować i jak z odwagą wyrażać siebie.

 

Właściwie wszystko co robię, robię intuicyjnie. Od zawsze byłam bardzo zdeterminowana, żeby widzieć, czuć i słyszeć energie, których nie możemy zobaczyć. Nauczyłam się słuchać głosu intuicji i w zaufaniu za nim podążać. Tworzę własne, autorskie metody. Eksperymentuję przede wszystkim najpierw na sobie, sprawdzając ich skuteczność. Dopiero później dzielę się tą wiedzą z innymi ludźmi.

 

Od 2017 roku organizuję kręgi i warsztaty on-line wraz z grupami o tych samych nazwach:

Tęczowa Energia, Tęczowe Anioły, Świadome Ciało, Tęczowy Most, Aktywacja Mistrza, Kapłanki Ziemi, Szczęśliwe Dziecko, Krąg Mocy, Gwiazdy na Ziemi, Serce Matki.

Wydałam album „Na skrzydłach Aniołów”.

Nagrałam 3 płyty: Powrót do korzeni, Pieśń dla Matki Ziemi i Kryształowe Kręgi.

Wydałam karty: Aktywacja Mistrza

 

Kasia Emilia Bogdan

 

Jestem. To słowo stanowi dla mnie esencję. Jestem przestrzenią dla Tańca Życia, naczyniem, przez które przelewa się inteligentna rzeczywistość, cząstką wirującego wszechświata, który w swoim nieustannie zmienności na chwilę przybrało taką właśnie ludzką formę. W pełni biorąc odpowiedzialność za swoje myśli, słowa i działania, jestem twórczynią swojego życia.

 

Od piętnastu lat pracuję z kobietami. Trzymam bezpieczną przestrzeń dla transformacji tego, co bolesne, trudne i blokujące w to, co daje siłę i wyzwala moc. Cenię autentyczność, ponieważ wierzę, że zwykle to, co chcemy ukryć przed światem jest naszym największym darem. Głęboko wierzę, że każda z nas jest swoją własną uzdrowicielką, a ja jedynie towarzyszę kobietom w samouzdrawianiu i odzyskiwaniu świadomości oraz mocy. Wierzę, że wszystko pragnie być zobaczone.

 

Obecnie tworzę na Podlasiu świątynię Złoty Wschód, która będzie miejscem ceremonii, tańca, transformujących i karmiących spotkań, które przybliżają nas do Domu.

 

Przez wiele lat przebywałam z szamanami i uzdrowicielami z Ameryki Północnej. Byłam opiekunką Świętej Fajki. Uczyłam się od szamanów pochodzących z Polinezji. Z zawodu jestem tłumaczką (m.in. Ciało kobiety, mądrość kobiety Christiane Northrup, Poród naturalny i Karmienie piersią Iny May Gaskin).

 

Jestem bezkompromisową miłośniczką Życia i Prawdy.

Śpiewająca z Wielorybami

 

Anna Sernawit

 

tel. 501 257 897

mail: obrazyintuicyjne@wp.pl