Created with WebWave CMS

Skontaktuj się ze mną

mail: obrazyintuicyjne@wp.pl

tel. 501 257 897 

blog: obrazyintuicyjne.wordpress.com

Dane firmy:

Tęczowe Wibracje 

Anna Sernawit

ul.Wieruchowska 83a

05-082 Stare Babice

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Czaruję dotykiem, obrazem i dźwiękiem.

Dlatego czasem potrzebna jest pomoc kogoś, kto stoi z boku. Kogoś, kto nie jest w żadnym stopniu zaangażowany w Twój osobisty dramat, w historię stworzoną przez Twój umysł. Czasem potrzebne jest spojrzenie kogoś, kto wie gdzie trzeba patrzeć. Powiedzenie o tym komuś, kto wie JAK słuchać.

Czas: 1-2 godz.
Cena: 250 zł

 

Żeby usłyszeć swoją Duszę, trzeba się na chwilę zatrzymać. Trzeba posłuchać co ma Ci do powiedzenia. Trzeba zaufać jej mądrości. 

Jeśli czujesz, że życie przecieka Ci przez palce, jeśli czujesz, że czegoś szukasz i ciągle nie możesz tego znaleźć, być może warto spróbować zrobić coś inaczej niż do tej pory? 

Skoro to się nie sprawdza, czemu uparcie odtwarzasz tę samą płytę?

Może czas posłuchać Pieśni Duszy? 

Ona przecież chce dla Ciebie jak najlepiej, chce żebyś był szczęśliwy, chce, żebyś robił to, co kochasz, to do czego zostałeś stworzony, bo tylko wtedy poczujesz, że naprawdę żyjesz, a ona poczuje to razem z Tobą. 

Moja Dusza ma wiele talentów, ale jej sztandarową misją jest wyszukiwanie talentów innych Dusz i wydobywanie ich na powierzchnię, jak najcenniejszych skarbów. 

 

Czas trwania - ok. 3 godzin

Cena - 350 zł

 

 

Wróć do ciała - sesja indywidualna

 

Bardzo intensywna sesja pracy z ciałem, podświadomością, emocjami i energetyką. Docieranie do ukrytych blokad, wzorców, przekonań i traum. Poczucie ich w ciele i bezpieczne uwalnianie tego, co nie jest Ci już potrzebne, a zasłania prawdziwy Twój obraz.

 

Praca podzielona jest na 3 etapy:

Na początku pokażę Ci jak odzyskać połączenie z Ziemią, jak poczuć jej miłość i wsparcie. Wprowadzę Cię w głęboką medytację, która pokaże Ci różne aspekty tej najważniejszej w Twoim życiu relacji. Tej najbardziej fundamentalnej, od której zależy Twoje funkcjonowanie na tej Planecie.

Drugim jest podróż po Twoim ciele i emocjach. Poprowadzę Cię tak, byś poczuł, w którym miejscu w Twoim ciele mieszka dana emocja, gdzie utknęła, jak ją czujesz i wreszcie, co zrobić, żeby ją wyrazić, uwalniając tym samym energię z tego miejsca. Nauczę Cię jaką moc ma Twój własny dźwięk i jak prostym i skutecznym jest narzędziem. Zmianę w ciele odczujesz od razu. Fizycznie poczujesz się lżejszy i radośniejszy, podczas gdy ciało na swój tylko znany sposób, pracować będzie jeszcze przez długi czas, by uwolnić Cię od zbędnego balastu, który gromadziłeś przez całe życie.

Cały proces zakończymy głęboko uzdrawiającą sesją przytulania. Spotkasz się ze swoim wewnętrznym dzieckiem i nawiążesz z nim pełną miłości relację. Otworzysz się na przepływ obfitości. Poczujesz, że to Ty jesteś centrum swojego Wszechświata, że wszystko zaczyna się w Twoim sercu i do niego wraca.

Czas trwania sesji - ok. 3 godzin

Cena - 440 zł

 

 

Specjalnie do tego celu, stworzyłam talię kart anielskich z obrazów przeze mnie namalowanych. Karty są tak dobrane, by jak najbardziej precyzyjnie i obszernie odpowiadały na zadawane im pytania. Oprócz tego, siadając do przekazu, łączę się z Twoją energią i odbieram dodatkowe informacje dla Ciebie. Samo przywołanie do Twojej przestrzeni, energii Aniołów, już rozpoczyna proces uzdrawiania. Jest to swego rodzaju wstęp i zaproszenie dla Ciebie, żebyś spróbował podążyć za tym prowadzeniem i informacjami, które się pojawiają.  
Możesz Aniołom zadać konkretne pytanie lub dowiedzieć się, co jest dla Ciebie najważniejsze na ten moment.
 
Przekaz jest w formie pisemnej, ok. 3-4 stron A4. Wysyłam go na
e-maila w formacie Word. Można go sobie wydrukować, wracać do niego, pracować z nim, odkrywając coraz głębsze poziomy informacji w nim zawartych. 
 
Odpowiadam na 4 pytania:
Co Cię blokuje?
Co Cię wspiera?
Co trzeba zrobić?
Co się zadzieje?
 
Cena: 111 zł.