ANIELSKIE WSPARCIE


Karty duchowej przemiany

W zestawie: 

 

44 karty i książeczka z przesłaniami

Cena 111 zł + przesyłka

 

Karty chwilowo NIEDOSTĘPNE

 

 

JAK PRACOWAĆ Z ANIOŁAMI?

 

Tak naprawdę nie ma żadnej reguły. Nie możesz tego zrobić źle. Wszystko zależy od Ciebie, od Twojej intuicji i twórczej inwencji.

 

Z własnego doświadczenia mogę podsunąć Ci pewne sugestie. Jeśli chcesz wejść z nimi w głęboki kontakt, zadbaj o sposób, w jaki będziesz je do siebie zapraszała. Ważne jest, byś łącząc się z Aniołami, stworzyła wokół siebie Świętą Przestrzeń. Byś nie robiła tego w pośpiechu i na kolanie.

Znajdź jakieś spokojne miejsce, gdzie nikt Ci nie będzie przeszkadzał. Zapal świecę, włącz spokojną muzykę, przygotuj coś do pisania. Może założysz sobie specjalny zeszyt do rozmów z Aniołami? Posiedź przez chwilę w ciszy, oddychając świadomie i łącząc się ze swoją energią. Możesz przyłożyć karty do serca i poprosić Anioły o jasny i konkretny przekaz dla Ciebie.

 

A potem po prostu zadaj pytanie. Może ono dotyczyć jakiejś konkretnej sytuacji, a może być bardzo ogólne, np. Co chcecie mi teraz powiedzieć? Zadawaj pytania otwarte. Anioły nie odpowiadają TAK lub NIE. Ich przekaz jest bardziej złożony i symboliczny. Ich odpowiedzi są wielowymiarowe. Może być tak, że w pierwszym momencie nie zrozumiesz, o co im chodzi. Nie zrażaj się tym.

 

Sugeruję zapisać najpierw pytanie, wylosować kartę i przez pewien czas pobyć z samą energią obrazu. Możesz napisać, co czujesz jak łączysz się z konkretnym Aniołem. Co on do Ciebie mówi, jakie masz skojarzenia? Zapisz to wszystko. Może się okazać, że już wtedy otworzy się dla Ciebie portal, poprzez który Anioł przekaże informacje konkretnie dla Ciebie. Może poczujesz jakieś emocje? Daj sobie czas. Nie spinaj się by coś poczuć czy usłyszeć. Traktuj to jak przyjacielską pogawędkę. Z ciekawością dziecka. Anioły mają cudowne poczucie humoru i uwielbiają zabawę. Uczą nas lekkości i radości. Pozwól im na to, a efekty Cię zaskoczą.

 

Dopiero na samym końcu przeczytaj przesłanie, jakie niesie ze sobą dany Anioł i sprawdź, w jaki sposób łączy się to z pytaniem, które zadałaś? Zapisz swoje odczucia i najważniejsze informacje. Zapisuj daty. Może być tak, że dopiero po pewnym czasie dotrze do Ciebie moc tego przekazu.

Możesz pracować z kartami też w taki sposób, że codziennie rano wylosujesz Anioła, który będzie Ci towarzyszył tego dnia. W ten sposób świadomie zapraszasz tę energię do swojego życia, zakotwiczasz ją w sobie. W tym celu, jak najczęściej przypominaj sobie tego dnia, a najlepiej powtarzaj na głos, afirmację, która jest dołączona do każdej karty. One sprawiają, że zastępujesz wzorce, które Cię blokują, na takie, które są dla Ciebie wspierające.

Przyjaźń z Aniołami całkowicie przemieniła moje życie. Odnalazłam swoje powołanie, otworzyłam się na kontakt z Duszą, podążam za jej prowadzeniem, aktywuję cały swój potencjał i nieustannie odkrywam w sobie nowe talenty, którymi dzielę się ze światem najpiękniej jak potrafię.

 

Moim wielkim marzeniem jest, byś i Ty dzięki tym kartom, przypomniała sobie jak ważna i cenna jesteś dla świata. Właśnie tu i właśnie teraz. Nigdy nie jest za późno, by odkryć siebie. Z wielką radością w sercu przekazuję Ci moje dzieci. Niech wnoszą w Twoje życie miłość, radość, ciepło, spokój i harmonię.

Kart jest 44. Wybierałam je pod kątem treści jakie ze sobą niosą, jak i energii zawartej w samym obrazie. Co było dla mnie niezwykłe, okazało się, że znalazły się w tym zestawie obrazy, będące tak naprawdę przekrojem całej mojej twórczości. Najstarszy obraz jest z 2014 roku, najmłodszy z 2022. Nie ma w nich więc jednego stylu i jednej kreski. Są zróżnicowane tak jak my, ludzie. Bo dla mnie Anioły, to my z przyszłości. Tacy jesteśmy w swojej najgłębszej Istocie i o tym one cały czas nam przypominają. 

 

W JAKI SPOSÓB DZIAŁAJĄ ANIOŁY?

 

 • Są po to, by Ci służyć i inspirować Cię.

 • Dodają Ci nadziei i wiary w to, że wszystko co się dzieje, jest dla Twojego dobra.

 • Motywują Cię do zmiany.

 • Pokazują to, od czego należy się uwolnić, by pójść odważnie dalej.

 • Są wskazówką, znakiem, światełkiem w tunelu.

 • Ich energia promieniuje na Ciebie, wprowadzając harmonię i radosne wibracje do Twojego życia.

 • Pomagają Ci zakotwiczyć w ciele i w życiu takie jakości, które staną się Twoją mocą.

 • Przypominają Ci o tym, kim naprawdę jesteś.

 • Dodają Ci odwagi wtedy, gdy pojawia się lęk i zwątpienie.

 • Wzmacniają Twoje połączenie z Duszą.

 • Budzą Twoją pamięć o tym, jak potężnym Twórcą jesteś.

 • Są oazą spokoju wtedy, gdy wszystko na zewnątrz pogrąża się w chaosie.

 • Przypominają Ci o wewnętrznej równowadze.

 • Budzą moc płynącą z wdzięczności.

 • Są aktywatorami Twojej boskości.

KIM SĄ DLA MNIE ANIOŁY?

 

Anioły to moi Przyjaciele, którzy towarzyszą mi od 2012 roku. Oddaję w Twoje ręce owoc mojej
10 letniej pracy z nimi. Przez ten czas, namalowałam ich ponad 320. Każdy z Aniołów obdarowuje mnie przesłaniem, jakie niesie ze sobą jego energia.

 

W ten sposób stają się one dla nas bardziej namacalne. Nie pozostają już w formie niewidzialnej i nieuchwytnej. Możesz je zobaczyć i usłyszeć. Zbliżają się do Ciebie na wyciągnięcie ręki. Stają się Twoimi najbliższymi Przyjaciółmi, do których możesz się w każdym momencie zwrócić o pomoc i wsparcie. Nigdy jej nie odmawiają, cieszą się, że mogą Ci służyć. Taka jest ich rola i przeznaczenie.

 

W 2012 roku usłyszałam, że mam pracować z Aniołami i w pełnym zaufaniu podążyłam za tym głosem, nie wiedząc, dokąd mnie to zaprowadzi. Obrazy, które malowałam stały się źródłem mojej głębokiej, wewnętrznej przemiany. Dlatego właśnie dzielę się z Tobą moją wizją tych, pełnych miłości Istot.

Moim marzeniem jest, byś dzięki tym kartom, pozwoliła sobie wejść z nimi w głęboką, intymną relację. To, na czym skupiasz uwagę, rośnie. Jeśli zadasz sobie trochę trudu by zacząć z nimi rozmawiać, tak jak rozmawiasz z przyjacielem, zapewniam Cię, że zaczną Ci odpowiadać.

Śpiewająca z Wielorybami

 

Anna Sernawit

 

tel. 501 257 897

mail: obrazyintuicyjne@wp.pl