Nazywam się Anna Sernawit

 

W 2012 roku odkryłam swoją pasję i zaczęłam malować Anioły i obrazy intuicyjne. Zaufanie tej pasji, zaowocowało kolejnymi. Zaczęłam rozwijać cały swój potencjał. Wróciłam do masowania, ale już zupełnie innego. Stworzyłam autorski masaż Manawa, będący tak naprawdę pracą z ciałem, traumami i podświadomością. Otworzyłam się na pracę z ludźmi. Prowadzę sesje indywidualne i warsztaty pracy z emocjami, docieraniem do siebie i budzeniem wewnętrznego potencjału.

 

Moim marzeniem jest, by każdy mógł odkryć drogę swojej Duszy i zdobył się na odwagę by nią podążać.

 

W 2016 roku przyszła do mnie informacja o misach kryształowych i pracy z dźwiękiem. Podążając cały czas w zaufaniu, za swoją intuicją, postanowiłam spróbować i tego. Od tej pory każda sesja, każdy koncert, pogłębiają moją wiedzę na temat tego, jakim darem jest dla nas możliwość obcowania z tymi niezwykłymi dźwiękami jakie emitują misy kryształowe. Misy swoją wibracją pomagają uzdrawiać nasze ciała. Przypominają nam kim jesteśmy i skąd pochodzimy. Przywracają komórkom pamięć, pomagają odkryć na nowo to światło, które jest w każdym z nas. Są niezwykle mocnym narzędziem pomagającym nam w transformacji. Dotykają najczulszych strun, poruszają najgłębiej ukryte emocje, traumy i lęki. Dzięki nim możemy im się przyjrzeć, możemy się z nimi zmierzyć i wreszcie możemy je uwolnić. Dźwięk mis oraz ich wibracja, rozpuszcza blokady i udrażnia przepływ energii w ciele.

 

Dzięki pracy z własnym ciałem, bardzo silnie połączyłam się z Ziemią i z Czterema Żywiołami. Dzięki podążaniu za intuicją i wsłuchiwaniu się w prowadzenie, 15 lipca 2019 roku powstała grupa Pieśń dla Matki Ziemi. Tam przez 160 dni pracowaliśmy po kolei z każdym żywiołem. Dzięki temu dogłębnie poznałam wartość, jaką niesie dla nas każdy z nich, stałam się ich częścią, a one są we mnie.

 

Od 2017 roku organizuję kręgi i warsztaty on-line wraz z grupami o tych samych nazwach: Tęczowa Energia, Tęczowe Anioły, Świadome Ciało, Tęczowy Most

 

Wydałam album „Na skrzydłach Aniołów”.

 

Nagrałam 3 płyty: Powrót do korzeni, Pieśń dla Matki Ziemi i Kryształowe Kręgi.

 

Prowadzę bloga: www.obrazyintuicyjne.wordpress.pl

 

Kanał na You Tube: https://www.youtube.com/user/ANKAS72/

 

Strony na FB:

 

Tęczowe Wibracje: https://www.facebook.com/sernawitanna/

 

Anioły i nie tylko: https://www.facebook.com/Anio%C5%82y-i-nie-tylko-528006770553570/

 

Ocean Dźwięków: https://www.facebook.com/AniaSernawit/

 

 

 

Created with WebWave CMS

Skontaktuj się z nami

mail: obrazyintuicyjne@wp.pll

tel. 501 257 897 

blog: obrazyintuicyjne.wordpress.com

Dane firmy:

Tęczowe Wibracje 

Anna Sernawit

ul.Wieruchowska 83a

05-082 Stare Babice

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200