Dane firmy:

 

Tęczowe Wibracje 

Anna Sernawit

ul.Wieruchowska 83a

05-082 Stare Babice

tel. 501 257 897

mail: obrazyintuicyjne@wp.pl

Słuchając pieśni, którą wcześniej dla siebie nagrałam, czułam się jak potężny Wieloryb, który płynie coraz głębiej i głębiej. Dotarłam do końca Oceanu, do granicy między światami. Zobaczyłam przed sobą potężną, błękitną kulę, wypełnioną kryształowo czystą wodą  
 
To jest moje Źródło.  Ona zawiera z sobie pamięć wszystkiego, czym jestem. Śpiewając z TEGO MIEJSCA, wysyłam na powierzchnię impulsy, które wprowadzają ludzkie ciało w delikatne drgania. One są niezauważalne na zewnątrz, ale mają za zadanie BUDZIĆ PAMIĘĆ. Poruszają głębokie struktury pamięci komórkowej. Wywołują tęsknotę za czymś, co jest głęboko w nas zakodowane. Ten delikatny impuls ze środka Ziemi będzie odkodowywał to, co zostało nam zablokowane i zabrane. Będzie odbijał się echem, będzie wracał i drążył tak, jak kropla drąży skałę
 
Stopniowo powraca mi pamięć o tym miejscu i zaczynam sobie coraz więcej przypominać. Pracowałam kiedyś w Kryształowych Komnatach. Przychodzili do mnie ludzie, którzy z jakichś powodów rozstroili swoje ciała. Ja przywracałam im harmonię. Dotykałam ich serca i zaczynałam śpiewać różne dźwięki. W zasadzie to było tak, jakby moje gardło było w tym momencie odbiornikiem, wyśpiewującym ich melodię. Poprzez moją obecność ich pieśń się harmonizowała, wracała do swojej pierwotnej formy. To wyglądało trochę tak, jakbym ich „stroiła”.
 

Po wielu wiekach zapomnienia, wracam do pracy w Kryształowych Komnatach jako Śpiewająca z Wielorybami.

 

Pieśni Duszy będą wyglądały teraz dokładnie tak, jak to robiłam zamieszkując Kryształowy Ocean wewnątrz planety. Teraz tylko wszystko będzie się odbywało na innym poziomie, ale wiem już, że jestem w stanie tam wrócić, przenieść się w to miejsce i połączyć z jego energią. Przewodnikami będą mi Wieloryby i Kryształy.

 

Śpiewając Pieśń Duszy dla konkretnej osoby, intuicyjnie wybieram Kryształ Prowadzący. Łączę się z jego energią i wsłuchuję w jego pieśń. Zaczynam śpiewać, podczas gdy Wieloryby zabierają mnie do Kryształowych Komnat wewnątrz Oceanu. Gdy się tam znajdziemy, zaczyna się proces „strojenia” wszystkich ciał Istoty, dla której śpiewam. Tutaj dołączają się do tej pieśni kryształy z komnaty.

 

Na czym polega strojenie ciała?

 

Chodzi o to, by odkleiły się z przestrzeni Istoty wszystkie energie, które nie należą do niej. Wszyscy „pasażerowie na gapę” dzięki dźwiękom o wysokiej częstotliwości dobrowolnie, acz zapewne niechętnie, opuszczą jej Świętą Przestrzeń. To samo będzie się działo ze wszystkimi programami i schematami, które zostały nam sztucznie zaszczepione, a nie są naszą prawdą.

 

 
Tak jak maluję obrazy Duszy, tak swoim śpiewem mogę je przywoływać.
 
Być może poczujesz, że chcesz usłyszeć śpiew Twojej Duszy?
Być może chcesz się otworzyć na jej wołanie?

Być może chcesz zacząć za nią podążać w głębiny, do samego centrum swojej Istoty? 

 

 

Bo gdy płynie pieśń bez słów,
Umysł idzie spać,
Serce się budzi,
A ciało uzdrawia...
 
 
JAK POWSTAJE PIEŚNI DUSZY?
 
Proces tworzenia Pieśni Duszy, to proces wielogodzinny. Pewnie trudno to sobie wyobrazić, bo przecież sama pieśń jest krótka, ok. 30-40 minutowa.
 
Jak wygląda proces tworzenia takiej pieśni?
 
Przede wszystkim siadając do nagrania jej, muszę być w całkowitym spokoju i połączeniu. Wchodzę do miejsca, w którym staję się czystym kanałem dla dźwięków, które mają przeze mnie przepłynąć. Wchodzę do tej kryształowej wody wewnątrz planety. Do miejsca, w którym energia jest pierwotna, czysta, niezakłócona. 
 
A potem wchodzę w Twoje pole energetyczne by odebrać sygnały z Twojego ciała. Wtedy dopiero pozwalam dźwiękom płynąć.
I tutaj, tak jak podczas sesji, muszę nauczyć się odkładać na bok umysł, który wymaga ode mnie czystych i przyjemnych dla ucha dźwięków. Przecież każdy tego oczekuje...
 
A dźwięki wypływają różne i nie moją rolą jest je oceniać, albo wręcz hamować. Sami wystarczająco hamujemy się przez całe życie, nie pozwalając sobie na swobodne wyrażanie siebie…
 
Dlatego nie jest to dla mnie proste, ale ufam procesowi, pozwalając by wydobywały się ze mnie takie dźwięki, jakie chcą się wydobywać. W tym czasie jestem w różnych miejscach Twojego ciała i Twojej przestrzeni. Raz jestem w samym ciele, potem szybuję wysoko, by za chwilę zanurkować w jakieś mroczne przestrzenie, w które trzeba wpłynąć, by uwolnić zablokowaną tam energię. Dźwięki stamtąd, pomagają dotknąć tego, co trudne i bolesne. One same już to uzdrawiają i leczą. Pozostaje Ci tylko ich wysłuchać i oddychać z nimi…
 
Cały proces jest dla mnie niezwykle mocnym doświadczeniem. To tak, jakby ktoś wpuszczał mnie do środka swojego ciała i pozwalał, żebym dotykała go dźwiękiem…Dlatego wbrew  pozorom jest to proces bardzo intymny i delikatny.
 
Piszę o tym dla Ciebie, żebyś miał świadomość na co się godzisz.
 
Zanim zamówisz sobie u mnie Pieśń Duszy, zadaj sobie pytanie, czy będziesz w stanie w pełni ją przyjąć, przyjmując w niej tak naprawdę SIEBIE
 
JAK DZIAŁA PIEŚŃ DUSZY?
 
To nie jest piosenka, która ma Ciebie rozbawić czy ukołysać do snu.
 
Ta pieśń to światło, wpuszczane tam, gdzie najbardziej ciemno.
Ta pieśń będzie wnikać głęboko w Twoje ciało, w Twoje komórki i w Twoją Istotę.
Ta pieśń jak echo, będzie wracać do Ciebie, by przypominać Ci o tym Kim Jesteś.
Ta pieśń może Cię niepokoić, denerwować, wkurzać, smucić, wywoływać dziwne emocje i stany.
Ta pieśń może przypomnieć Ci to, o czym próbujesz całe życie zapomnieć.
Ta pieśń poruszy to, czego nie chcesz ruszać, bo zostało to zamiecione pod dywan, zapomniane i zamrożone.
Ta pieśń pokaże Ci to, czego nie chcesz zobaczyć.
Jeśli odrzucasz i nie akceptujesz siebie, ta pieśń Ci to uświadomi.
 
Ona jest jak fala
 
Może przepłynąć przez Ciebie miękko i łagodnie, jeśli tak traktujesz siebie i inne Istoty.
Ale może też uderzyć w Ciebie z wielką siłą, by zabrać to, co sprawia, że umierasz za życia.
Co gorsza, ta fala nie przepłynie raz i nie zniknie. Będzie Cię dotykać tak długo, aż kręgi nią wywołane, nie wyciszą się samoistnie.
 
Ta pieśń budzi z uśpienia Twoją Duszę.
Ta pieśń przywraca Cię do życia.
Ta pieśń przypomina Ci o tym, po co tu jesteś.
 
Wg przekazów, które dostaję od Wielorybów, mam odnajdować PRAWDŹWIĘKI, które będą docierać do najgłębszych struktur ciała i energii planety, by je uzdrawiać na subatomowym poziomie. Te dźwięki wcale nie muszą być piękne. Czasami mogą przerażać. To jest moje dziedzictwo, to jest moje POWOŁANIE.
 
CO MOŻE SIĘ DZIAĆ JAK DOSTANIESZ SWOJĄ PIEŚŃ?
 
Praca z tym dźwiękowym podpisem, polega na coraz głębszym dostrajaniu się do swojej pierwotnej wibracji. Codzienne i systematyczne słuchanie i śpiewanie pieśni, sprawia, że warstwa po warstwie odsłaniać się będzie przed człowiekiem prawdziwy obraz jego potężnej Istoty.
 
Odbywa się to w kilku etapach.
 
1. Oczyszczanie
 
Dźwięk Twojej pieśni wywołuje wibracje w każdej komórce. Samoistnie odpada wtedy wszystko to, co nie należy do Ciebie. Wszystkie energie, które wprowadzają zakłócenia, odchodzą bo nie są w stanie wytrzymać Twojej boskiej wibracji. Nie mogą już z Ciebie czerpać, różnica potencjałów jest zbyt duża. Znikają punkty styku.
 
Ciało może zareagować tak, jak wtedy, gdy potrzebuje się oczyścić z substancji, która mu szkodzi. Możesz mieć objawy oczyszczania. Mogą pojawić się bóle w miejscu, w którym energia była zablokowana, a dźwięk ją poruszył. Mogą pojawiać się nagle długo skrywane i zatrzaśnięte w ciele emocje, które pod wpływem pieśni, będą wreszcie chciały się uwolnić z ciała. Może się pojawić smutek, złość, tęsknota, czy inne mało lubiane emocje. Im bardziej będziesz od nich uciekać, z tym większą siłą będą na Ciebie napierać. Im łagodniej je przyjmiesz i pozwolisz się wyrazić, tym szybciej i lżej Twoje ciało się od nich uwolni.
 
 
2. Harmonizacja
 
Wszystko co do tej pory było zaburzone, zaczyna się oczyszczać i powracać do swojej pierwotnej, boskiej formy. Ciało się uzdrawia i harmonizuje. Poszczególne komórki zaczynają wibrować coraz szybciej. Zmienia się częstotliwość ciała.
 
3. Aktywacja Boskości
 
Ten proces polega na stopniowym odkrywaniu całego Twojego potencjału. Uaktywniają się talenty, o których nie miałeś pojęcia. Ukazują się przed Tobą cały czas nowe ścieżki rozwoju. Uświadamiasz sobie, że możliwości są nieograniczone. To tak, jakbyś miał przed sobą setki drzwi, a za każdymi z nich krył się jakiś skarb do odkrycia. I tylko Twoja ciekawość, systematyczność i zaufanie do życia, określają ile z nich otworzysz, by cieszyć się obfitością, którą tam znalazłeś. Od Twojej odwagi zależy, czy zdecydujesz się ten skarb zaprezentować światu. Tutaj nie ma żadnych limitów. Wszystko leży w Twoich rękach, a tworzone i zasilane jest Twoim dźwiękiem.
 
Ta pieśń to bardzo głęboki PROCES TRANSFORMACJI, który zapraszasz do swojego życia. To zmiany, których większość z nas tak bardzo się boi. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma w sobie gotowość na takie zmiany.
 
JAK PRACOWAĆ Z PIEŚNIĄ DUSZY?
 
Słuchaj jej tak długo, aż fale nią wywołane uciszą się.
Słuchaj jej wtedy, kiedy chcesz usłyszeć swoją Duszę.
Słuchaj jej i zacznij śpiewać razem z nią.
Stwórz z tego codzienną praktykę, śpiewaj swoją pieśń. 
 
CO DOSTANIESZ ODE MNIE?
 
Dostajesz plik w formacie mp3, który składa się z dwóch części:
 
Pierwsza jest pieśnią, którą śpiewam, żeby dostroić się do Twojej Duszy. W tej podróży pomagają mi Wieloryby. To razem z nimi, zabieram Cię do Kryształowych Komnat, by usłyszeć Pieśń Twojej Duszy. Jest też swego rodzaju energetycznym skanowaniem Twojego ciała poprzez mój dźwięk. Moim celem jest przebrnąć przez blokady ciała i dotrzeć do Twojej pierwotnej wibracji.
 
Druga cześć dzieje się już w Kryształowej Komnacie. Wieloryby odpływają, a zamiast nich pojawia się Twoja Dusza, która zaczyna dla Ciebie śpiewać. Śpiewamy razem tak długo, aż pojawi się Twój wibracyjny zapis, sekwencja sylab, dźwięków lub słowa, przeznaczone właśnie dla Ciebie. I to jest Twoja Pieśń Duszy. 
 
Pieśni, które teraz tworzę, można posłuchać na moim kanale na You Tube lub na stronie Ocean Dźwięków na FB. 
 
Jeśli chcesz posłuchać swojej własnej, możesz ją u mnie zamówić. Tak jak przy malowaniu obrazów, potrzebuję Twoje imię, nazwisko i zdjęcie.
 
Koszt - 440 zł 
 
 

 

 

 

Pieśń Duszy

06 lipca 2021