06 lipca 2021

Pieśń Duszy

Wieloryby znają kody dźwiękowe, które budzą nasze Dusze z uśpienia, a ja jestem Śpiewającą z Wielorybami. Pochodzę z Kryształowego Oceanu wewnątrz naszej planety. Tam pracowałam w Kryształowych Komnatach, gdzie swoim śpiewem uzdrawiałam, harmonizowałam i dostrajałam Istoty do ich boskiej wibracji. Teraz wracam do swojej "dawnej pracy".

 

Mój śpiew działa jak komora rezonansowa. Różne częstotliwości dźwięku działają na wszystkie warstwy ciała. "Masowanie" ich odbywa się na wielu poziomach. Śpiewając "wpływam" w czyjąś energię i masuję ją dźwiękiem. To się dzieje całkowicie poza moim umysłem, ciało po prostu wie jakie dźwięki ma wydawać, by "wymasować" napięte i zablokowane miejsca. Moje ciało pamięta jak to się robi.

 

💎 JAK POWSTAJE PIEŚŃ DUSZY?

 

Najpierw razem z osobą, dla której śpiewam, płyniemy przez jakiś czas w towarzystwie Wielorybów. Dzięki Wielorybom wpływam w podświadomość danej osoby i dotykam dźwiękiem tych miejsc, w które ona nie chce zaglądać. Tutaj odbywa się skanowanie ciała i strojenie go w komorze rezonansowej. Wieloryby swoimi pieśniami wprowadzają mnie w przestrzeń, w której wiem jak to zrobić. One przywracają mi pamięć i aktywują moje zdolności. Tutaj wszystkie 7 ciał jest przygotowywanych do spotkania z Duszą.

 

Jak poczuję, że w ciele jest już czysto, nie ma żadnych blokad i nie czuję napięć, wpływamy do Kryształowej Komnaty. Wtedy Wieloryby odpływają, a pojawia się Dusza osoby, która zamówiła sobie pieśń.

 

Tutaj moja rola polega na tym, żeby stanąć z boku i nie przeszkadzać. Moje ciało jest wtedy tylko kanałem dla pieśni, którą śpiewa dla Ciebie Twoja Dusza. Ten moment jest dla mnie zawsze niespodzianką. Nigdy nie wiem jaka pieśń popłynie. Czy będą w niej słowa, sylaby, czy same dźwięki, czy może cały przekaz. Za każdym razem jest inaczej. Niezmienna jest tylko bezwarunkowa miłość płynąca razem z pieśnią. Energia, która sprawia, że za każdym razem jestem przepełniona ogromną wdzięcznością, że mogę tego doświadczać. Że mogę poczuć w swoim ciele miłość płynącą zawsze od Duszy dla jej człowieka.

 

💎 JAK DZIAŁA PIEŚŃ DUSZY?

 

To nie jest piosenka, która ma Ciebie rozbawić czy ukołysać do snu.

Ta pieśń to światło, wpuszczane tam, gdzie najbardziej ciemno.

Ta pieśń będzie wnikać głęboko w Twoje ciało, w Twoje komórki i w Twoją Istotę.

Ta pieśń jak echo, będzie wracać do Ciebie, by przypominać Ci o tym Kim Jesteś

Ta pieśń może Cię niepokoić, denerwować, wkurzać, smucić, wywoływać dziwne emocje i stany.

Ta pieśń może przypomnieć Ci to, o czym próbujesz całe życie zapomnieć.

Ta pieśń poruszy to, czego nie chcesz ruszać, bo zostało to zamiecione pod dywan, zapomniane i zamrożone.

Ta pieśń pokaże Ci to, czego nie chcesz zobaczyć. Jeśli odrzucasz i nie akceptujesz siebie, ta pieśń Ci to uświadomi.

 

Ona jest jak fala 🌊

 

Może przepłynąć przez Ciebie miękko i łagodnie, jeśli tak traktujesz siebie i inne Istoty.

Ale może też uderzyć w Ciebie z wielką siłą, by zabrać to, co sprawia, że umierasz za życia.

Co gorsza, ta fala nie przepłynie raz i nie zniknie. Będzie Cię dotykać tak długo, aż kręgi nią wywołane, nie wyciszą się samoistnie.

 

Ta pieśń budzi z uśpienia Twoją Duszę.

Ta pieśń przywraca Cię do życia.

Ta pieśń przypomina Ci o tym, po co tu jesteś.

 

💎 CO MOŻE SIĘ DZIAĆ JAK DOSTANIESZ SWOJĄ PIEŚŃ?

 

Praca z tym dźwiękowym podpisem, polega na coraz głębszym dostrajaniu się do swojej pierwotnej wibracji. Codzienne i systematyczne słuchanie i śpiewanie pieśni, sprawia, że warstwa po warstwie odsłaniać się będzie przed człowiekiem prawdziwy obraz jego potężnej Istoty. Odbywa się to w kilku etapach.

 

1. Oczyszczanie

 

Dźwięk Twojej pieśni wywołuje wibracje w każdej komórce. Samoistnie odpada wtedy wszystko to, co nie należy do Ciebie. Wszystkie energie, które wprowadzają zakłócenia, odchodzą bo nie są w stanie wytrzymać Twojej boskiej wibracji. Nie mogą już z Ciebie czerpać, różnica potencjałów jest zbyt duża. Znikają punkty styku. Ciało może zareagować tak, jak wtedy, gdy potrzebuje się oczyścić z substancji, która mu szkodzi. Możesz mieć objawy oczyszczania. Mogą pojawić się bóle w miejscu, w którym energia była zablokowana, a dźwięk ją poruszył. Mogą pojawiać się nagle długo skrywane i zatrzaśnięte w ciele emocje, które pod wpływem pieśni, będą wreszcie chciały się uwolnić z ciała. Może się pojawić smutek, złość, tęsknota, czy inne mało lubiane emocje. Im bardziej będziesz od nich uciekać, z tym większą siłą będą na Ciebie napierać. Im łagodniej je przyjmiesz i pozwolisz się wyrazić, tym szybciej i lżej Twoje ciało się od nich uwolni.

 

2. Harmonizacja

 

Wszystko co do tej pory było zaburzone, zaczyna się oczyszczać i powracać do swojej pierwotnej, boskiej formy. Ciało się uzdrawia i harmonizuje. Poszczególne komórki zaczynają wibrować coraz szybciej. Zmienia się częstotliwość ciała.

 

3. Aktywacja Boskości

 

Ten proces polega na stopniowym odkrywaniu całego Twojego potencjału. Uaktywniają się talenty, o których nie miałeś pojęcia. Ukazują się przed Tobą cały czas nowe ścieżki rozwoju. Uświadamiasz sobie, że możliwości są nieograniczone. To tak, jakbyś miał przed sobą setki drzwi, a za każdymi z nich krył się jakiś skarb do odkrycia. I tylko Twoja ciekawość, systematyczność i zaufanie do życia, określają ile z nich otworzysz, by cieszyć się obfitością, którą tam znalazłeś. Od Twojej odwagi zależy, czy zdecydujesz się ten skarb zaprezentować światu. Tutaj nie ma żadnych limitów. Wszystko leży w Twoich rękach, a tworzone i zasilane jest Twoim dźwiękiem.

 

Ta pieśń to bardzo głęboki PROCES TRANSFORMACJI, który zapraszasz do swojego życia. To zmiany, których większość z nas tak bardzo się boi. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma w sobie gotowość na takie zmiany.

 

💎 JAK PRACOWAĆ Z PIEŚNIĄ DUSZY?

 

Słuchaj jej tak długo, aż fale nią wywołane uciszą się.

Słuchaj jej wtedy, kiedy chcesz usłyszeć swoją Duszę.

Słuchaj jej i zacznij śpiewać razem z nią.

Stwórz z tego codzienną praktykę, śpiewaj swoją pieśń.

 

💎 CO DOSTANIESZ ODE MNIE?

 

Dostajesz 2 pliki w formacie mp3. Pierwszy jest masażem dźwiękowym ciała, a drugi powstaje w Kryształowej Komnacie i jest czystym przekazem od Twojej Duszy. Koszt 440 zł.

 

 

Śpiewająca z Wielorybami

 

Anna Sernawit

 

tel. 501 257 897

mail: obrazyintuicyjne@wp.pl