15 czerwca 2021

Przekaz Światła i Dźwięku

Alina Sommerfeld mówi i pisze Językiem Światła. Anna Sernawit, jest Śpiewającą z Wielorybami i sprowadza na Ziemię Kody Dźwięku. Razem tworzymy Przekazy Światła i Dźwięku, które transformują na głębokich poziomach Twoje ciało.

 

Indywidualny Przekaz Światła i Dźwięku dedykowany konkretnej osobie, jest strumieniem informacji i częstotliwości, ściśle połączonym z jej wibracją. Łącząc się z polem energii danej Istoty, otwieramy się na przekaz, przeznaczony tylko dla niej. Podczas tego procesu jesteśmy kanałem, przez który płynie coś o wiele potężniejszego od nas.

 

Dzięki własnemu, stabilnemu połączeniu, utrzymujemy swoje pole w równowadze, zapraszając jednocześnie do naszej przestrzeni energię osoby, dla której tworzymy przekaz. Strumień informacji i częstotliwości przekazywany przez nas, wpływa bezpośrednio do ciała. Tam też następuje stopniowe "rozpakowywanie" go.

 

W zależności od tego, ile warstw zapomnienia ma na sobie dana osoba, nagranie przez nas stworzone, będzie działało szybciej lub wolniej. Niemniej jednak działało będzie zawsze. Wpływa ono na ciało fizyczne i wszystkie ciała subtelne człowieka. W czasie tej podróży zostawiamy w poszczególnych warstwach konkretne informacje i dźwięki do rozpakowania w odpowiednim czasie. 

 

JAK DZIAŁA PRZEKAZ?

 

💎 Tworzy nowy przepływ energii.

💎 Przywraca pamięć o tym, kim jesteś.

💎 Aktywuje Twój potencjał i dary Duszy.

💎 Przywraca ciału wibrację źródłową.

💎 Wprowadza harmonię, spokój i radość. 

💎 Jest wodą, dzięki której Twój kwiat może w pełni rozkwitnąć.

 

JAK POZWALAĆ SOBIE NA PRZYJĘCIE NAGRANIA?🌈

 

Cała czasoprzestrzeń tego przekazu i sposoby jego odsłuchu są do Twojej dyspozycji - od świadomego oddechu do bezdechu, od dnia do nocy. Gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz - Światło i Dźwięk działają.

Śpiewająca z Wielorybami

 

Anna Sernawit

 

tel. 501 257 897

mail: obrazyintuicyjne@wp.pl