Created with WebWave CMS

Skontaktuj się ze mną

mail: obrazyintuicyjne@wp.pl

tel. 501 257 897 

blog: obrazyintuicyjne.wordpress.com

Dane firmy:

 

Tęczowe Wibracje 

Anna Sernawit

ul.Wieruchowska 83a

05-082 Stare Babice

tel. 501 257 897

mail: obrazyintuicyjne@wp.pl

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Kiedyś mi się wydawało, że mam taki wspaniały dar, bo potrafię usłyszeć Dusze innych ludzi. Ale teraz zdaję sobie sprawę, że tak naprawdę, to żaden dar. Moją jedyną zasługą podczas sesji jest to, że potrafię bardzo uważnie słuchać i wyłączam całkowicie wątpiący, tudzież mądrzący się umysł. Nawet jeśli czasami pozwolę mu się zagalopować, bardzo szybko to widzę i oddaję całkowite prowadzenie Manawie.
 
Tak nazywa się moja Dusza. Bo tak naprawdę to Ona prowadzi te sesje za mnie. To Ona w sobie tylko znany sposób przyciąga do mnie osoby, które tego potrzebują. Bywa, że potrafię się przyśnić komuś z pytaniem dlaczego jeszcze nie zapisał się do mnie na warsztaty?
 
To Ona wie co trzeba powiedzieć, kogo przywołać i z kim popracować, żeby dotrzeć do sedna. To ona znajduje słowa, których ja bym nigdy nie znalazła. To Ona podsuwa mi obrazy, które pokazują dynamikę energii. To Ona daje mi odczuć, czy coś się zmienia naprawdę, czy ktoś tylko udaje, że coś robi. A wtedy magluje dalej. Bo ona wie, że tylko Prawda jest w stanie Cię uzdrowić, nawet jeśli tak bardzo przed nią uciekasz i próbujesz zasłonić oczy, żeby jej nie widzieć.
 
Manawa szczególnie upodobała sobie dwa typy ludzi. Takich, którzy już ledwo zipią i znajdują mnie ostatkiem sił, oraz takich, którzy stoją nad przepaścią i zastanawiają się czy skoczyć w nieznane. Zastanawiają się, czy aby na pewno ich skrzydła dadzą sobie radę? Ona natomiast wie, że skoro tu doszli, świetnie sobie poradzą. Więc ich popycha
 
Podczas sesji w energiach robisz sobie porządek, wspólnie ze swoją Duszą i pod uważnym okiem mojej. Ale reszta należy już do Ciebie, do tej ludzkiej części. Potem to, co zadziało się w energiach, trzeba przypieczętować działaniem w materii. Inaczej NIC SIĘ NIE ZMIENI. Tutaj nasze Dusze są bezsilne, bo ludzie zwykle są bardzo uparci i sadzą, że wiedzą najlepiej.
 
Dopóki Jej nie zaufasz w 100%, dopóty to życie będzie Tobą targało na prawo i lewo, co chwilę Cię podtapiając. Prawdziwa zmiana zadziewa się wtedy, jak odpuszczasz kontrolę i dajesz się prowadzić tej swojej części, która widzi znacznie więcej.
 
Ach jakże nie podobało mi się kiedyś imię mojej Duszy. Dwa razy próbowałam ją podpytać, czy aby na pewno tak się nazywa. Ale Ona była nieugięta. W końcu się poddałam i sprawdziłam co to znaczy?
 
Manawa – Moment mocy jest teraz.
 
I Ona tak działa. Dla Niej nie ma rzeczy niemożliwych. Nie interesuje Jej ile masz lat i w jakiej czarnej dziurze jesteś. Wszystko można zmienić, jak się spojrzy z innej perspektywy, a potem podejmie świadomą decyzję. A Ona widzi więcej, bo działa w ścisłym porozumieniu z Twoją Duszą. To One gdzieś tam w innych przestrzeniach się nawołują. I to mnie zawsze najbardziej fascynuje, jak One to robią
 
Także, gdybym Ci się przyśniła, wal jak w dym Znaczy Twoja Dusza ma Ci coś do przekazania.
 
Sesja odbywa sie telefonicznie. 
Czas trwania: tyle ile trzeba, żeby wszystko z czym przychodzisz zostało zrobione. Zwykle 1-2 godzin. 
Inwestycja: 250 zł. 
 
Możesz się ze mną skontaktować telefonicznie: 501 257 897 lub mailowo: obrazyintuicyjne@wp.pl
 
 

Sesje indywidualne

05 czerwca 2021