05 czerwca 2021

Sesje indywidualne

Czasami jest tak, że kręcisz się w kółko i nie wiesz już, w którą stronę trzeba spojrzeć, żeby znaleźć przyczynę. Czasami jest tak, że to co Cię blokuje jest tak oczywiste, że nawet trudno na to wpaść. A czasami jest tak, że to coś jest tak zakryte, że trudno samemu to zobaczyć, bo nie wiesz, gdzie szukać. Nie wiesz, że właśnie TO może być takie ważne...

 

Dlatego czasem potrzebna jest pomoc kogoś, kto stoi z boku. Kogoś, kto nie jest w żadnym stopniu zaangażowany w Twój osobisty dramat, w historię stworzoną przez Twój umysł. Czasem potrzebne jest spojrzenie kogoś, kto wie, gdzie trzeba patrzeć. Powiedzenie o tym komuś, kto wie, JAK słuchać.

 

Długoletnia praca ze sobą i z innymi ludźmi sprawiła, że potrafię zobaczyć, kiedy oszukujesz siebie i nawet nie jesteś tego świadomy. To często sprawia, że stoisz w miejscu, nie jesteś w stanie przekroczyć pewnej granicy, kręcisz się w kółko powtarzając te same schematy, podczas gdy zmieniają się tylko okoliczności.  

 

Jeśli potrzebujesz takiego świeżego spojrzenia na to, z czym nie możesz sobie na ten moment poradzić, zapraszam na sesję indywidualną. 

 

Sesja odbywa sie telefonicznie. 
Czas trwania: tyle ile trzeba, żeby wszystko z czym przychodzisz zostało zrobione. Zwykle 1-2 godzin. 
Inwestycja: 250 zł. 
 
Możesz się ze mną skontaktować telefonicznie: 501 257 897 lub mailowo: obrazyintuicyjne@wp.pl
 
 

Śpiewająca z Wielorybami

 

Anna Sernawit

 

tel. 501 257 897

mail: obrazyintuicyjne@wp.pl