05 czerwca 2021

Anielski dotyk

Jestem kobietą z Duszą Wieloryba i z mojego Oceanu wołam Istoty, które chcą wrócić do siebie, usłyszeć swój głos i poczuć swoją pierwotną, źródłową wibrację. Wołam Istoty, które chcą sobie przypomnieć, dlaczego pojawiły się na tej planecie w tak wymagającym czasie. Swoim śpiewem dotykam tego, co ukryłeś głęboko sam przed sobą. Sprawiam, że zaczyna to w Tobie pulsować i domaga się zobaczenia. Widzę kim jesteś, rozpoznaję Twój potencjał, a Ty swoją decyzją i swoim dźwiękiem możesz go aktywować.
 
Pokazuję Ci jak potężne narzędzie masz zawsze przy sobie i w jaki sposób możesz korzystać z jego mocy.
 
Jak wygląda sesja?
 
Najpierw rozmawiamy. Możesz do mnie przyjść z konkretnym problemem, wyzwaniem, traumą lub po prostu z ciekawością. Podczas sesji poszukamy, gdzie w ciele tkwi blokada, która zatrzymała Cię w miejscu.
 
Krótką medytacją zaproszę Cię byś zanurzył się w Oceanie i zanurkował w głąb swojej podświadomości. Wieloryby i mój głos, poprowadzą Cię w takie przestrzenie, do których na co dzień nie masz dostępu. Dotrzemy do przyczyny Twojego problemu, poznamy jego źródło. Ciało samo Cię poprowadzi. Nie będzie to proces mentalny, tylko wibracyjny. Zmiany będą zachodzić w ciele poza Twoim umysłem. Nasze połączone głosy będą udrażniać przepływ energii, która na subtelnym poziomie będzie harmonizowała i rozluźniała całe ciało.
 
Podczas tego procesu będą nam towarzyszyły misy kryształowe, które są kluczem dostrajającym nasze ciała do wibracji źródłowej. Przeskanujemy Twoje ciało, dźwiękiem rozluźnimy je i uwolnimy od zastoju energetycznego. Poczujesz pełny przepływ w ciele, udrożnisz wszystkie kanały, staniesz się kolumną światła połączoną i zsynchronizowaną z sercem swoim, Ziemi i Kosmosu. Przypomnisz sobie jak to jest być w pełnym połączeniu. Będziesz mógł doświadczyć niezwykle karmiącej energii płynącej z takiego połączenia.
 
A jak raz to poczujesz, będziesz chciał być w tym stanie jak najczęściej. I najważniejsze, że ja nie będę Ci już do tego potrzebna. Kluczem do tego połączenia jest Twój głos, który przecież zawsze masz przy sobie
 
Zapraszam do mojej Kryształowej Komnaty na indywidualne sesje

Śpiewająca z Wielorybami

 

Anna Sernawit

 

tel. 501 257 897

mail: obrazyintuicyjne@wp.pl