Pieśń dla Matki Ziemi

Płyta powstała w czasie trwania projektu Pieśń dla Matki Ziemi. Są na niej utwory, które śpiewamy na grupie o tej samej nazwie od
15 lipca 2019 roku. Są mantry, pieśni z rożnych stron świata, w różnych językach i takie, które przychodziły do nas w czasie pracy z Czterema Żywiołami. Wszystko popłynęło z serca i z miłości do Matki Ziemi, która jest naszym domem.

1. Ardas Bhaee
2. He Yama Yo
3. The Blessing Water Song
4. Błogosławieństwo Żywołów
5. Przodkowie
6. Ide Were Were
7. Pieśń dla Ziemi
8. Żywioły
9. Anioły, Archanioły
10. Nowa Ziemia
11. Kobieca Natura

Czas trwania: 70.51
Cena: 44 zł

Kup teraz

Kup teraz

Kup teraz

Kup teraz

Kryształowe Kręgi

Płyta z misami kryształowymi i śpiewem intuicyjnym. Powstała w całości dzięki prowadzeniu Ducha. To pieśni śpiewane sercem. 

Ten śpiew kieruje Cię do wnętrza. 
Przypomina Ci o tym, kim jesteś.
Głęboko transformuje i uzdrawia. 

1. Duch Lasu
2. Śpiew Wieloryba
3. Opień Pasji
4. Kryształowe Serce
5. Pieśń Duszy
Czas trwania: 37.01
Cena: 50 zł

Kup teraz

Album "Na skrzydłach Aniołów"

Jedną z metod na połączenie się z anielskimi energiami jest medytacja. Anioły mogą przemawiać do nas na różne sposoby. Możesz spróbować nawiązać kontakt z nimi poprzez kolory i przesłania zapisane na kartach tego albumu. Mam nadzieję, że pomoże Ci on zbliżyć się do anielskich energii, że poczujesz ich bliskość i wielką miłość jaką nas darzą. Być może staną się one dla Ciebie inspiracją w codziennym życiu. 

Każdy może się z nimi skontaktować, jeśli tylko tego pragnie.  Każdego dnia możesz zadawać pytanie i otwierać książkę na dowolnej stronie. Wybrany Anioł będzie odpowiedzią, wskazówką bądź energią, która wesprze Cię w tej właśnie sytuacji. Jeśli nie masz konkretnego pytania, otwórz album na dowolnej stronie. Wystarczy, że pozwolisz, aby dany Anioł towarzyszył Ci przez cały dzień. Wczytaj i wczuj się w przesłanie, które Anioł ma Ci do przekazania. Pozwól, by energia danego obrazu wpływała w Twoją przestrzeń i zakotwiczała się w Tobie, w Twojej energetyce.

Album z obrazami
Okładka twarda, wymiary 25x25
Ilość stron: 84
Papier kredowy
Cena: 50 zł

Droga do Mistrza w Tobie - warsztat on-line

Zawiera on 8 modułów, 10 godzinnych filmików prowadzonych przeze mnie, 2 medytacje, do tego ćwiczenia i teksty, które powstawały w trakcie trwania grupy.
Cały materiał mocno otwiera umysł, poszerza świadomość, transformuje, pomaga uwalnić programy, które już nam nie służą i trzymają nas w miejscu, blokując nasze Mistrzostwo.
Tytuły modułów:
1. Wprowadzenie do Nowej Energii i korekta kursu (2 filmiki)
2. Zaufanie
3. Podążanie za wizją
4. Wielowymiarowość, czucie, zatrzymanie, cisza
5. Siostrzeństwo, Braterstwo, przyjaźń z płcią przeciwną
6. Człowiek jako własne Drzewo Życia
7. Pole Serca
8. Nowe Relacje

Po opłaceniu tej kwoty, masz nieograniczony dostęp do wszystkich materiałów zawartych na grupie, która funkcjonuje na Facebooku -  Tęczowa Energia.

Sam ustalasz tempo w jakim przechodzisz przez kolejne moduły.
Ty decydujesz ile czasu potrzebujesz, żeby aktywować w sobie wibrację mistrzowską.

Cena warsztatu: 330 zł

Kup teraz

Tęczowe Anioły - warsztat on-line

44 dniowy warsztat medytacyjny z energiami anielskimi. 
W tym celu powstała grupa na Facebooku Tęczowe Anioły.
 
Możesz do niego dołączyć, jeśli chcesz:
* Podnieść swoją świadomość.
* Przyspieszyć proces wchodzenia na ścieżkę Duszy.
* Brać udział w tworzeniu Nowej Ziemi
* Poczuć wreszcie lekkość i radość.
* Odnaleźć źródło szczęścia.
* Bawić się swoją pracą
* Zacząć świadomie kreować swoje życie.
Ta grupa została stworzona dla osób, które chcą zamanifestować w swoim życiu Tęczowe Energie, poprzez systematyczną, 44 dniową pracę z podświadomością, świadomością i boską świadomością.


Celem tych medytacji jest:

💎 wyrobienie w sobie nawyku i umiejętności szybkiego wchodzenia w Pole Serca
💎 nauka poprzez odczuwanie, jak wielką mocą dysponujemy tworząc z przestrzeni serca
💎 uruchomienie w ciele pełnego przepływu energii poprzez codzienne zakotwi-czanie świadomości w centrum Ziemi i w Źródle
💎 głębokie poczucie na wszystkich trzech poziomach świadomości tego, jakie przesłanie niesie ze sobą energia danego Anioła
💎 przyjęcie i zamanifestowanie tej energii w Twojej swojej Świętej Przestrzeni, jeśli taka będzie Twoja wola.

Po opłaceniu przelewu, dołączam Cię do grupy Tęczowe Anioły. Masz tam nieograniczony dostęp do wszystkich medytacji, obrazów i przesłań w nich zawartych.

Cena warsztatu: 440 zł

Kup teraz

Kup teraz

Kup teraz

Świadome Ciało - warsztat on-line dla kobiet

W życiu najważniejszy jest PRZEPŁYW.... energii, informacji, obfitości, zdrowia, miłości, życia...
Dlaczego nasz mózg jest tak niesamowitym narzędziem?
Dlaczego jest 30 razy potężniejszy niż IBM Sequoia, jeden z najszybszych superkomputerów na świecie?
Dlatego, że składa się ze 100 miliardów neuronów, a każdy neuron jest w stanie stworzyć nawet do 10 tysięcy połączeń z innymi komórkami nerwowymi. Prędkość impulsu nerwowego to ok. 400 km/godz, lub inaczej mówiąc 100 Mb/sek.
Czyli innymi słowy jest to GIGANTYCZNY PRZEPŁYW.
A co by się stało, gdybyśmy taki przepływ uruchomili w CAŁYM CIELE?
Wyobrażasz sobie jak wpłynęło by to na Ciebie i na Twoje ciało?
Co by było, gdybyśmy połączyli się z jedną tylko młodą, idealnie zdrową komórką danego narządu i uruchomili w niej proces komunikowania się z innymi komórkami?
Potrafisz to sobie wyobrazić?

Ja tak i wiem jak to zrobić :D
Ale nie każdy to zrobi, bo tutaj potrzebna jest SYSTEMATYCZNOŚĆ, a wiem po sobie jakie to trudne i jak ciężko sie do tego zmusić ;)
Zapraszam Cię na warsztat Świadome Ciało. Tym razem w 32 dni odbudujemy połączenie i komunikację z naszym kochanym ciałem. Będziemy przywracać mu zdrowie, młodość, harmonię i równowagę.

Codziennie przez ok. 25 minut ćwiczymy razem Qi Gong. Specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń uruchomi przepływ energii w Twoim ciele, nauczy Cię zarządzać swoją energią, oczyszczać Świętą Przestrzeń i świadomie kreować takie energie, które chcesz zaprosić do swojego życia.
Jak uruchomisz już przepływ energii w ciele, jak poczujesz swoje ciało i odżywisz je świadomym oddechem, zaproszę Cię do medytacji. Połączymy się z tą częścią, którą będziemy obejmować danego dnia. Zobaczymy ją bardziej świadomie, podziękujemy za to, co dla nas robi, a potem połączymy się z jedną, idealnie zdrową, młodą komórką i zachęcimy ją do tego, żeby zaczęła się łączyć z innymi komórkami. Chodzi o to, żeby inne komórki nie kopiowały już uszkodzonych zapisów, a czerpały informację z oryginału.
A potem, żeby jej nie przeszkadzać, a jednocześnie być cały czas w tym procesie, będziesz sobie śpiewać Mantrę Cudów, bo idealnie tutaj pasuje. W końcu, odmłodzenie i samodzielne uzdrowienie naszego ciała, dla wielu ludzi będzie cudem.

Codzienne spotkania odbywają się w grupie warsztatowej Świadome Ciało. Po wykonaniu przelewu, osoba zainteresowana zostaje dołączona do grupy i maj nieograniczony dostęp do wszystkich transmisji i materiałów w niej zawartych.

Cena warsztatu: 320 zł
Tęczowy Most - warsztat on-line

Ten warsztat jest kontynuacją i rozszerzeniem dla uczestniczek kursu Świadome Ciało. Może być jednak traktowany jako odrębny warsztat. Skupiamy się tutaj na gruczołach dokrewnych, w połączeniu z czakrami. Podczas każdej medytacji, jako bonus pojawia nam się Bogini, która zachęca nas do tego, byśmy połączyły sie z jej energią.
Warsztat obejmuje 7 spotkań, 7 czakr, 7 gruczołów dokrewnych:

1.  Czakra korzenia - nadnercza
2. Czakra sakralna - jajniki
3. Czakra splotu słonecznego - trzustka
4. Czakra serca - grasica
5. Czakra gardła - tarczyca
6. Czakra trzeciego oka - przysadka mózgowa
7. Czakra korony - szyszynka
Zaczynamy ćwiczeniami Qi Gong, oraz krótkim ćwiczeniem aktywującym daną czakrę.

Potem znajdujemy dźwięk, który chce się uwolnić z tej cześci ciała i z gruczołu, z którym pracujemy. Zaczynamy ten dźwięk wydobywać z siebie, bawimy się nim, eksplorujemy go. To ćwiczenie ma na celu rozwibrowanie danej czakry, oczyszczenie jej własnym dźwiękiem i zharmonizowanie. Pomaga nam w tym misa kryształowa odpowiadająca danej czakrze.

A na koniec prowadzę medytację, w czasie której łączymy się z danym gruczołem, wprowadzamy tam oddech i świadomość, sprawdzamy gdzie są blokady, uwalniamy je, udrażniamy przepływ energii i rozświetlamy go. Aktywujemy krystaliczne kody światła w poszczególnych gruczołach, przywracamy im pierwotną, boską wibrację.

Tutaj też spotykamy się z Boginią, która zwykle ma dla nas jakiś dar. Jest on wskazówką, na czym mamy skoncentrować swoją uwagę. Jest też swego rodzaju kotwicą, która ułatwia nam ponowne, samodzielne już łączenie się z energią danej Bogini. Jako zadanie domowe, mamy bowiem ten dar odnaleźć w świecie fizycznym, mamy go zmaterializować. Ten dar, przeważnie kryształ lub kamień, jest takim portalem, przez który możemy się łączyć i porozumiewać z Boginią, która pokazała nam się w danym miejscu w naszym ciele.

Cały warsztat jest więc mocną pracą na poziomie fizycznym, emocjonalnym, psychicznym i energetycznym.
W ten sposób wchodzimy po Tęczowym Moście na spotkanie ze swoim Ciałem Krystalicznym.

Spotkania odbywają się w grupie warsztatowej Tęczowy Most. Po wykonaniu przelewu, osoba zainteresowana zostaje dołączona do grupy i ma do niej nieograniczony dostęp. Każdy Moduł zawiera dokładny opis miejsca, z którym pracujemy, ok. 1,5 godzinną transmisję wideo oraz zadanie domowe.

Cena warsztatu: 210 zł

Created with WebWave CMS

Skontaktuj się z nami

mail: obrazyintuicyjne@wp.pll

tel. 501 257 897 

blog: obrazyintuicyjne.wordpress.com

Dane firmy:

Tęczowe Wibracje 

Anna Sernawit

ul.Wieruchowska 83a

05-082 Stare Babice

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200