Kim jestem ?

 

Nazywam się Anna Sernawit

 

Od 6 lat maluję intuicyjnie, głównie Anioły i obrazy energetyczne.Nigdy bym nie pomyślała, że to co kiedyś było pasją, stanie się moją pracą.

 

Moja Dusza tak mnie sprytnie poprowadziła, że wywracając mi życie do góry nogami, sprowokowała mnie do tego, żebym uruchomiła cały swój potencjał i zaczęła w końcu robić to, do czego zostałam stworzona.

 

Napełniła mnie odwagą do tego, bym zaczęła wreszcie pracować z ludźmi. Pomagam im w odkrywaniu ich własnej, unikalnej Drogi Duszy oraz darów jakie w sobie noszą.

Sprawiła, że po warsztatach szamańskich w Peru zaczęłam znowu masować, ale zupełnie inaczej. Narodził się autorski masaż Manawa, uwalniający blokady i traumy zapisane w ciele.

Przekonała mnie, że potrafię grać na misach kryształowych i śpiewać, o co nigdy w życiu bym siebie nie podejrzewała.

 

Doprowadziła do tego, że narodził się kolejny autorski Tęczowy masaż kryształami i dźwiękiem. Wykorzystuję w nim całą swoją intuicyjną wiedzę zgromadzoną na przestrzeni wieków. Tym samym odkodowuję ją dla siebie i dla tych, którzy w tym masażu uczestniczą

 

Wyprowadziła mnie do lasu, żebym nauczyła się rozmawiać z drzewami i zwierzętami. Żebym poczuła na własnej skórze jakim spokojem, siłą i mądrością napełnia nas natura. Tym też się dzielę z ludźmi, którzy do mnie przyjeżdżają.

 

Mail: obrazyintuicyjne@wp.pl

telefon: +48 501 257 897

Chcesz posłuchać jak opowiadam o Aniołach i swoich ostatnich przeżyciach? 

 

Jeśli zaś chcesz lepiej poznać mnie i moją twórczość, zapraszam Cię do lektury "Zapisków z podróży". Są one dowodem na to, że tak zwaną duchowość śmiało można zastosować w życiu codziennym i że otwarcie się na to, co ona ze sobą niesie, zmienia Twoje życie diametralnie. Sprawia, że staje się ono magiczne, a Ty pracując ze sobą, zmieniając perspektywę postrzegania i nastawienie do życia stajesz się  osobą spełnioną, pełną pasji i energii do życia. Mało tego, Twoje marzenia materializują się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Ja tego dokonałam, więc i Tobie się uda. 

Created with WebWave CMS

Skontaktuj się z nami

mail: obrazyintuicyjne@wp.pll

tel. 501 257 897 

blog: obrazyintuicyjne.wordpress.com

Dane firmy:

Tęczowe Wibracje 

Anna Sernawit

ul. Końcowa 23a

05-080 Izabelin C

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200