Weszliśmy w czas, w którym to MY tworzymy Nową Ziemię i tak naprawdę musimy się nauczyć od nowa jak na niej żyć. Potrzebujemy zakotwiczyć w sobie Nowe Energie.

Potrzebujemy przypomnieć sobie jak to jest znowu słuchać swojego serca i za nim podążać.

 

Potrzebujemy wrócić do Natury, do tego co proste i najbardziej skuteczne.

Potrzebujemy przypomnieć sobie, że jesteśmy jednym i tylko w połączeniu mamy moc działania.

 

Przypominamy to sobie na różne sposoby, a w zasadzie to Gaja nam przypomina. Jednym z tych sposobów jest śpiew. Śpiew kieruje nas do wnętrza. Śpiew przypomina nam o tym, kim jesteśmy. Śpiewem stwarzamy naszą rzeczywistość.

 

Dlatego wracam do idei śpiewania dla Matki Ziemi. Otwieram swoją Tęczową Przystań dla ludzi, którzy chcą współtworzyć i kreować Nową Ziemię. Raz w miesiącu będziemy się spotykać na tematycznych kręgach. Będziemy wypowiadać na głos swoje intencje, będziemy je zasilali naszym śpiewem i ucieleśniali w tańcu. Będziemy się na siebie otwierać, będziemy mówić o tym, co w nas żywe, bolesne, radosne czy trudne. Będziemy wspólnie szukać swojej prawdy i drogi do siebie nawzajem. Chciałabym też, żeby każdy wyszedł z tego kręgu lżejszy o ciężary, które nosił niepotrzebnie. Wykorzystując moc kręgu uwolnimy to, co już nam nie służy, co nas blokowało i zatrzymywało w miejscu. Napełnimy się nowymi jakościami, takimi, które będą nas wspierać, zasilać i dodawać skrzydeł.

 

Wszystkie spotkania w kręgu będą się odbywały w ramach większego projektu pod wspólnym tytułem ŚWIADOME RELACJE.

 

Najbliższy krąg 29 lutego 2024 r.

 

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE 

 

 

Zasady kręgu

Spotkania w kręgu

Śpiewająca z Wielorybami

 

Anna Sernawit

 

tel. 501 257 897

mail: obrazyintuicyjne@wp.pl