Created with WebWave CMS

Skontaktuj się ze mną

mail: obrazyintuicyjne@wp.pl

tel. 501 257 897 

blog: obrazyintuicyjne.wordpress.com

Dane firmy:

Tęczowe Wibracje 

Anna Sernawit

ul.Wieruchowska 83a

05-082 Stare Babice

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Spotkania w kręgu

Zasady kręgu

Weszliśmy w czas, w którym to MY tworzymy Nową Ziemię i tak naprawdę musimy się nauczyć od nowa jak na niej żyć. Potrzebujemy zakotwiczyć w sobie Nowe Energie.

Potrzebujemy przypomnieć sobie jak to jest znowu słuchać swojego serca i za nim podążać.

 

Potrzebujemy wrócić do Natury, do tego co proste i najbardziej skuteczne.

Potrzebujemy przypomnieć sobie, że jesteśmy jednym i tylko w połączeniu mamy moc działania.

 

Przypominamy to sobie na różne sposoby, a w zasadzie to Gaja nam przypomina. Jednym z tych sposobów jest śpiew. Śpiew kieruje nas do wnętrza. Śpiew przypomina nam o tym, kim jesteśmy. Śpiewem stwarzamy naszą rzeczywistość.

 

Dlatego wracam do idei śpiewania dla Matki Ziemi. Otwieram swoją Tęczową Przystań dla ludzi, którzy chcą współtworzyć i kreować Nową Ziemię. Raz w miesiącu będziemy się spotykać na tematycznych kręgach. Będziemy wypowiadać na głos swoje intencje, będziemy je zasilali naszym śpiewem i ucieleśniali w tańcu. Będziemy się na siebie otwierać, będziemy mówić o tym, co w nas żywe, bolesne, radosne czy trudne. Będziemy wspólnie szukać swojej prawdy i drogi do siebie nawzajem. Chciałabym też, żeby każdy wyszedł z tego kręgu lżejszy o ciężary, które nosił niepotrzebnie. Wykorzystując moc kręgu uwolnimy to, co już nam nie służy, co nas blokowało i zatrzymywało w miejscu. Napełnimy się nowymi jakościami, takimi, które będą nas wspierać, zasilać i dodawać skrzydeł.

 

Wszystkie spotkania w kręgu będą się odbywały w ramach większego projektu pod wspólnym tytułem ŚWIADOME RELCJE. 

 

Najbliższy krąg 7 lipca (środa), godz. 19.00

 

Będziemy przyglądali się na nim naszej relacji z Matką Ziemią. 

 

Jestem w bardzo dobrej relacji, powiedziałabym przyjaźni, z Matką Ziemią.  Słucham tego, co stara się do nas mówić i przekazuję to najlepiej jak potrafię. Usłyszałam kiedyś od Niej:

 

Przyprowadź do mnie jak najwięcej moich dzieci...

 

Robię to na różne sposoby: pisząc teksty, organizując warsztaty i kręgi, na których możemy się do Niej zbliżyć. Gaja bardzo chce, żeby jej dzieci teraz jak najwięcej śpiewały, tańczyły, spotykały się i zasiadały w kręgach widząc siebie nawzajem, widząc Ją. 

 

Chce nawiązać z nami zupełnie inną relację. Opartą na wajemnym szacunku i zaufaniu. Taką, w której będzie miejsce na słuchanie siebie wzajemnie, na wsłuchiwanie się w swoje potrzeby. Taką, w której nikt nie będzie nikogo wykorzystywał. Taką, w której będziemy dla siebie nawzajem obecni i uważni. Taką, w której my będziemy widzieli ją, a ona nas.

 

To jest możliwe, potrafiliśmy to kiedyś, teraz musimy sobie tylko przypomnieć. A przypominamy sobie, siadając w kręgu, w którym każdy widzi każdego. W kręgu, w którym każdy jest tak samo ważny i cenny. W kręgu, w którym jest miejsce na wszystko, co chce być wypowiedziane i pokazane, wykrzyczane czy wypłakane. W kręgu, w którym możemy być sobą w pełni.

 

Krąg ma wielką moc.

 

Matka Ziemia chce, byśmy tworząc kręgi, uświęcali pamięć o Niej, jako o naszej Matce. Chce być tam z nami. Chce się nas uczyć na nowo. Chce byśmy my poznawali Ją. Chce zacząć z nami rozmawiać. Chce nas nauczyć swojego języka, tak jak Matka, która cierpliwie, dzień po dniu, uczy swoje dziecko mówić. Chce byśmy stali się bardziej uważni na sygnały i znaki, które wysyła do nas nieustannie. To jest Jej język, w taki sposób próbuje się z nami porozumieć. A jak nie słyszymy, zaczyna krzyczeć kataklizmami, które nas dotykają….

 

Dlatego zapraszam Cię na spotkanie, które odbędzie się w czasie portalu 07.07. Będziemy się wsłuchiwali w to, co Gaja do nas mówi. Zaśpiewamy dla Niej pieśni, opowiemy o naszej relacji z Nią, a na koniec w medytacji połączymy się z Jej sercem i poczujemy miłość, którą nas darzy. 

 

Termin:

 

7 lipca w środę o godz. 18.30.

Rozpoczynamy punktualnie o godz. 19.00

Czas trwania części oficjalnej: 3 godziny

 

Miejsce:

 

Stare Babice pod Warszawą,  ul. Wieruchowska 83a

 

Jak dojechać? 

 

Komunikacją miejską:

Autobus 719, 729 (przystanek Wieruchowska 01 - na żądanie)  i 13 minut spacerem,

lub 743 (przystanek Orzechowa 02) i 13 minut spacerem. 

 

Samochodem: 

Wjazd między numerami 87 a 89. Trzeba wjechać w polną, utwardzoną drogę. Na końcu będzie mały parking na 4 samochody. Tam można zostawić wóz. Ewentualnie możesz samochód zostawić przy wjeździe i ten kawałek przejść na piechotę. Bardzo proszę o nie wjeżdżanie na trawnik. 

 

Udział:

 

Dobrowolna kwota w ramach wymiany energii między nami. Możesz też przynieść coś, z czego nie korzystasz, a co zasili Tęczową Przystań: np. instrumenty, karty do wróżenia, świece, kryształy. 

 

 Zapisy tutaj: